rock konserleri - 47107577964 2f2a0795c6 z - Sonbahara Sert Başlangıç

Sonbahara Sert Başlangıç

Yerli festivallerin ağırlıkta olduğu sessiz geçen Ağustos ayının ardından Rock ve Metal dünyasının önemli isimlerini konuk edeceğimiz sert bir Eylül ile sonbaharı karşılıyoruz. 

 

Bugün (3 Eylül) ayın ilk önemli konserinde Volkswagen Arena’da İsveçli Progresif Metal grubu SOEN‘i ağırlarken, ay içerisinde Bob Geldof, Evanescence, Balthazar, The Album Leaf gibi rock dünyasının önemli isimlerinin dışında, Anathema, Overkill, Septicflesh, Mantar, Thundermother, Furia gibi metal grupları da İstanbul’da konser verecekler. 

 

Metal rüzgarları Anathema ve Overkill‘in Ankara, İzmir’i de kapsayan 3 konserlik Türkiye Turneleri ile İstanbul dışına da taşınacak.

Liverpool’dan konuk edeceğimiz ve ülkemizde çok geniş bir hayran kitlesine sahip Anathema, 6 Eylül’de Ankara Milyon Performance Hall’de, 7 Eylül’de İstanbul’da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde ve 8 Eylül’de İzmir Red Park’ta sahne alırken, Thrash Metalin dev ismi Overkill 26 Eylül’de İstanbul Küçükçiftlik Park, 27 Eylül’de İzmir Red Park, 28 Eylül’de ise Ankara Milyon Performance Hall’de sahne alacak.

 

Eylül ayında gerçekleşecek Rock ve Metal konserlerinin takvimi şu şekilde;

 

Etkinlikleri Filtrele

Etkinlik Yok

 

 

 

Post a Comment

X