moonspell konser - Moonspell ButtonFactory featureimage - Moonspell + Rotting Christ ve Mantar konserleri Moda Kayıkhane’de

Moonspell + Rotting Christ ve Mantar konserleri Moda Kayıkhane’de

Vera Müzik’in %100 Metal sponsorluğunda sonbahar aylarında düzenleyeceği Moonspell ve Rotting Christ konseri ile Mantar konserinin mekanı Moda Kayıkhane olarak değiştirildi.

 

moonspell konser - moonspell rottingchrist 1024x536 - Moonspell + Rotting Christ ve Mantar konserleri Moda Kayıkhane’de
 
MOONSPELL + ROTTING CHRIST @ Moda Kayıkhane – 15 Kasım

 

Gotik metalin en büyük isimlerinden olan MOONSPELL ve çok yönlü kariyerinin son dönemlerinde melodik black metale yakın duran ROTTING CHRIST, %100 Metal kapsamında ve Vera Müzik organizasyonuyla 15 Kasım’da Moda Kayıkhane’de hayranlarını unutulmaz bir geceye davet ediyorlar.

 

Portekiz’in geceleri ortaya çıkan kurtları MOONSPELL, albümden albüme geliştirdiği ve 2015’te çıkardığı “Extinct” ile mükemmelleştirdiği tarzını, tamamı Portekizce şarkılardan oluşan son albümü “1755”te yine ihtişamlı bir şekilde yansıtmış ve hayranlarını büyülemişti. Vokalist Fernando’nun karakteristik yorumu ve etkileyici ses rengiyle şekillenen MOONSPELL müziği, içindeki dramatik ögeler ve son dönemde yaylıların da katılımıyla iyice heybetli hâle geliyor ve özellikle canlı performanslarda tüyler ürpertici bir şekle bürünüyor. MOONSPELL 15 Kasım’da en sevilen şarkılarıyla Moda Kayıkhane’yi kara bulutlarıyla sarıp sarmalayacak.

 

Ege’nin diğer kıyısının en karanlık isimlerinden biri olan ve köklü geçmişiyle metalin karanlık tarafının en saygı duyulan grupları arasında anılan ROTTING CHRIST, doksanlardaki efsane albümlerinin ardından 2000’leri de dur durak bilmeden, büyük bir üretkenlikle geçiriyor. Yunanistan metal sahnesinin bir numaralı figürü olan Sakis önderliğindeki ROTTING CHRIST, 15 Şubat’ta çıkan yeni albümü “The Heretics”teki şarkıların yanı sıra, kuruluşundan günümüze klasik olmuş tüm başyapıtlarını sergileyeceği performansıyla 15 Kasım gecesini daha da karartacak.

 

cum15kas19:30cum23:59moonspell konser - moonspell rottingchrist 150x150 - Moonspell + Rotting Christ ve Mantar konserleri Moda Kayıkhane’deMoonspell + Rotting Christ @ Moda KayıkhaneModa KayıkhaneEtkinlik Tarzı:MetalEtkinlik Yeri:IF BeşiktaşSanatçı:Yüzdeyüz Müzik Sanatçı: Rotting Christ, Moonspell, Silverdust

 

moonspell konser - mantar sulfurensemble 1024x536 - Moonspell + Rotting Christ ve Mantar konserleri Moda Kayıkhane’de
MANTAR + SÜLFÜR ENSEMBLE @ Moda Kayıkhane – 29 Eylül

 

Bir Türk ve bir Alman’dan oluşan sludge metal grubu Mantar, iki kişinin yaratabileceği maksimum enerjiyle unutulmaz bir konser için 29 Eylül’de Moda Kayıkhane’de olacak.

 

Mantar öncesi UÇK Grind’dan Levent Ersoy, davulda Radical Noise’dan Emre Şahin, basta Nitro’dan Burak Özgüney ve vokalde Antisilence’tan Erdem Çapar’ın yer aldığı SÜLFÜR ENSEMBLE bizlerle olacak.

 

paz29eyl20:00paz23:55moonspell konser - mantar 150x150 - Moonspell + Rotting Christ ve Mantar konserleri Moda Kayıkhane’deMantar + Sülfür Ensemble @ Moda KayıkhaneModa KayıkhaneEtkinlik Tarzı:MetalEtkinlik Yeri:IF BeşiktaşSanatçı:Yüzdeyüz Metal Sanatçı: Mantar, Sülfür Ensemble


 

 

Yıl boyunca ülkemizde ağırlayacağımız metal müzik etkinliklerini buradan öğrenebilirsiniz.

 

MODA KAYIKHANE KONSERLERİ
2017’de Kadıköy’de Moda İskelesi’nin yanında hizmete giren Moda Kayıkhane Bistro & EventHall, denize nazır kapalı ve açıkhava etkinlik alanlarıyla yıl boyunca bir çok canlı müzik etkinliğine evsahipliği yapıyor. Moda Kayıkhane’de gerçekleşecek konserler için burayı tıklayabilirsiniz.

Post a Comment

X