- davetiye - Milyon Reggaefest’e Davetiye Kazanma Şansı

Milyon Reggaefest’e Davetiye Kazanma Şansı

Bu haftasonu Milyon Beach Kilyos’ta gerçekleştirilecek “Milyon Reggaefest 2018“e 4 Instagram takipçimizi gönderiyoruz.

 

cts30hazTüm Günpaz01tem- milyonraggea 150x150 - Milyon Reggaefest’e Davetiye Kazanma ŞansıMilyon Reggaefest 2018Milyon Beach KilyosEtkinlik Tarzı:Rap/HipHop,Reggae,World Music Sanatçı: Supernova, Sattas, Zeytin, Bosphoroots, Çağrı Sinci, Kamufle, Nekre, Şam, Beton Orman Allstars, Ras Memo, Seroman, HighFly, C.Fyah, Da Frogg, Mert Canka, Levvera, Da Proff, Orçun Leo Sünear, Başıbozuk

 

Konserajandası Instagram sayfasında yayınlayacağımız hikayenin ekran görüntüsünü alıp, kendi Instagram hikayesinde @konserajandasi ni etiketleyerek paylaşanlara arasından kurayla seçilen 4 takipçimize çift kişilik davetiye veriyoruz.

 

Davetiye kazananlar takipçilerimiz 29 Haziran Cuma günü saat 17.00’de bu sayfadan duyurulacaktır.

- milyonraggea 1 996x1024 - Milyon Reggaefest’e Davetiye Kazanma Şansı

Katılım Şartları:

Kuraya katılmak için Instagram hesabımız olan https://instagram.com/konserajandasi adresinde paylaştığımız hikayemizin ekran görüntüsünü alarak, ve kendi hikayenizde @konserajandasi şeklinde bir sticker ile hesabımızı etiketlemeniz gerekmektedir.

Katılımcıların hesaplarının gizli olması halinde katılımlarını takip edemeyeceğimizden, hesaplarınızın gizliliğinin “açık” olması gerekmektedir. (Hesabınız gizli olmasına rağmen katılmak istiyorsanız, @konserajandasi hesabımıza durumu mesajla bildirirseniz sizi takip etmeye başlayabiliriz.)

Katılım 29 Haziran Cuma saat 17.45’te sona erecektir ve davetiye kazanan takipçilerimiz saat 18.00 itibariyle bu sayfadan duyurulacaktır.

Kazanılan davetiyeler iki gün için geçerlidir ve davetiye sahipleri, etkinliğe katılırken etkinlik kurallarını kabul etmiş sayılırlar.

Post a Comment

X