Imagine Dragons unutulmaz bir performansla Küçükçiftlik Park’taydı

Las Vegas’lı alternatif rock grubu Imagine Dragons, 2 Eylül Pazar akşamı Küçükçiftlik Park sahnesinde uzun süre unutulmayacak bir performansa imza attı. Yıl içerisinde çıkardığı Evolve albümüyle 2 Grammy adaylığına sahip olan ve Billboard ödüllerinde “Yılın Rock Albümü” ve Believer şarkısı ile “Yılın Rock Şarkısı” ödülüne kavuşan Imagine Dragons’un albüm turnesi kapsamında sahne aldığı İstanbul konserini 17 bine yakın seyirci izledi.

imagine dragons istanbul - id 06 - Imagine Dragons unutulmaz bir performansla Küçükçiftlik Park’taydı

 

BKM organizasyonuyla gerçekleşen konserde Imagine Dragons’un solisti Dan Reynolds, intro’nun ardından “İlk kez Türkiye’ye geliyorum ama son olacağını sanmıyorum. Muhteşem bir ülkeyle, muhteşem bir şehirle karşılaştım. İnanılmaz bir kültüre, şahane lezzetlere sahipsiniz. Sizi ve enerjinizi kalpten hissediyorum” dedi. Grup elemanları sahnedeki enerjik dansları, izleyicilerle konser boyunca kurdukları samimi bağ ve izleyen herkesi coşturan konfeti, balon ve ışık şovları ile 7’den 70’e binlerce izleyenin kalplerini fethetti.

 

Ayrıca seyircilerin kendisine uzattığı 2 Türk bayrağını mikrofon ayağına yerleştirip önünde diz çökmesi seyirciler tarafından uzun süre alkışlandı.

 

imagine dragons istanbul - id 07 - Imagine Dragons unutulmaz bir performansla Küçükçiftlik Park’taydı

 

Rock müziğe getirdikleri yenilikçi tarzla kısa sürede tüm dünyada tanınan Las Vegas çıkışlı indie/alternative rock grubu Imagine Dragons, İstanbul Blue Night kapsamında 2,5 saat boyunca eski ve yeni albümlerinden 18 şarkı seslendirdi.

 

imagine dragons istanbul - id 09 - Imagine Dragons unutulmaz bir performansla Küçükçiftlik Park’taydı

 

Hayranları, grubun tüm şarkılarına tek bir ağızdan eksiksiz eşlik etti. Konser süresince sık sık Türkiye’ye ve Türk seyircilerine övgüler yağdıran Imagine Dragons üyeleri, bu konserin kendileri için unutulmaz olduğunu belirtti.

Konser serisi saat 19.00’da Oceans of Noise ile başladı. Dünya Turnesi “Evolve” kapsamında sahne alan Imagine Dragons’un hemen öncesinde iseİngiliz indie rock grubu The Vaccines izleyiciyle buluştu.

 

paz02eyl19:00paz23:59Featuredimagine dragons istanbul - vaccines 150x150 - Imagine Dragons unutulmaz bir performansla Küçükçiftlik Park’taydıImagine Dragons + The Vaccines @ Küçükçiftlik ParkKüçükçiftlik ParkEtkinlik Tarzı:Rock Sanatçı: imagine dragons, the vaccines

Post a Comment

X