- ildivo - Il Divo, 6 yıl aradan sonra İstanbul’da!

Il Divo, 6 yıl aradan sonra İstanbul’da!

Klasik eserlere getirdikleri özgün yorumlarla büyük bir fenomene dönüşen dört tutku dolu sesten oluşan dünyanın ilk ve en başarılı klasik crossover grubu Il Divo, yeni albümleri “Timeless”’ın dünya turnesi kapsamında 6 yıl aradan sonra İstanbul’a uğruyor. 14 Eylül’de Volkswagen Arena’da gerçekleşecek konserin avantajlı dönem biletleri 18 Haziran’da Biletix’te satışa çıkacak..

 

İspanyol Carlos Marin, İsviçreli Urs Buhler, Fransız Sebastien Izambard ve ABD’li David Miller’ın bir araya gelmesiyle oluşan Il Divo, pop başta olmak üzere farklı müzik türlerinden şarkılara getirdikleri opera düzenlemeleriyle 2004’ten bu yana biletleri tamamen tükenen dev turnelere imza attı.

 

“Regresa A Mi (Unbreak My Heart)”, “Aleluya (Hallelujah)”, “Hasta Mi Final” gibi kalplere kazınan şarkılarıyla aşk ve romantizmin müzik dünyasındaki karşılığı konumundaki Il Divo, 6 yıllık uzun bir bekleyişten sonra tekrar İstanbul’a geliyor.

 

cum14eyl21:00cum23:59- ildivo 150x150 - Il Divo, 6 yıl aradan sonra İstanbul’da!Il Divo @ Volkswagen ArenaVolkswagen ArenaEtkinlik Tarzı:Klasik,Pop Sanatçı: il divo

Post a Comment

X