hollywood vampires İstanbul - hollywoodvampireslifepark e1580983228283 - Hollywood Vampires İstanbul’da

Hollywood Vampires İstanbul’da

Alice Cooper, Johnny Depp ve Joe Perry’den oluşan süper grup Hollywood Vampires İstanbul Life Park‘ta 13 Eylül Pazar akşamı bir konser verecek. 

 

Bugün Hürriyet’te köşesinde konser ile ilgili haberi veren Sinem Vural’ın paylaştıklarına göre, 13 Eylül Pazar günü gerçekleşecek Hollywood Vampires İstanbul konseri Neo Events organizasyonu ve Aktif Bank desteği ile Life Park’ta gerçekleşecek.

 

Sinem Vural köşesinde haberi şu şekilde paylaştı;

 

“Yeni yılın ilk güzel haberi benden gelsin. “Artık pek de yabancı müzisyen buralara uğramıyor” derken, 3 Haziran’da Deep Purple konseri olacağı duyurusu küçük bir sarsıntı yaşattı.

 

Grubun “The Long Goodbye Tour” isimli turnesi kapsamında Life Park’ta sahne alacak olmaları hepimizi sevindirirdi.

 

Bunun üzerine güzel bir haber daha aldım. Deep Purple konserinin ana sponsoru olan Aktif Bank, Neo Events ile bir kez daha el sıkıştı ve ortaya “Hollywood Vampires” konseri çıktı. 13 Eylül Pazar günü yine Life Park’ta yapılacak organizasyonda sahne alacak olan Hollywood Vampires’ı bilmeyenler için altını çizmek istediğim birkaç anekdot var.

 

Grupta dev isimler Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry çalıyor. Yani bu dünya yıldızlarının ayağımıza kadar gelmesi demek.

 

Alice Cooper’ın yanına Aerosmith’ten Perry’i ve ünlü oyuncu Depp’i koyuyorsunuz, sahnede görsel bir şölen ortaya çıkıyor. 72 yaşındaki Alice Cooper, 70 yaşındaki Joe Perry ve 57 yaşındaki Johnny Depp’in oluşturduğu ana kadro, Avrupa turnesine çıkacağının haberini geçtiğimiz aylarda vermişti. Özel fiyattaki biletlerle konser öncesi hayranlarıyla tanışma imkanının olacağını belirtmişlerdi. Türkiye’de de ‘VIP paketle’ bu özel insanlarla tanışabileceksiniz.

 

Konserlerinde AC/DC, The Doors, The Who ve David Bowie cover’ı söyleyen grup, kendi şarkılarını da çalıyor. Ekip, müziğiyle bazen iyi bazense ortalama kritikler alıyor. Ama şüphesiz böyle bir süper grubun konserini izlemek her zaman nasip olmaz. O yüzden önerim, bu fırsatı iyi değerlendirin.”

 

Hollywood Vampires Biletleri 17 Şubat’ta Satışta!

 

Beyaz Perdenin efsanevi ismi JOHNNY DEPP ile beraber Rock müziğinin idol isimleri ALICE COOPER ve JOE PERRY’nin kurduğu Rüya Grup HOLLYWOOD VAMPIRES ilk büyük dünya turneleri kapsamında 13 Eylül 2020 Pazar akşamı NEO Events organizasyonuyla Life Park İstanbul’da, efsane konser biletleri sadece PASSO’da.

Sadece 17 Şubat Pazartesi gününe özel lansman fiyatları

Normal Alan :175 TL
Sahne Önü :400 TL
Deluxe Lounge : 1100 TL

18 Şubat Salı gününden itibaren indirimli dönem bilet fiyatları

Normal Alan :220 TL
Sahne Önü :445 TL
Deluxe Lounge : 1100 TL

 

Hollywood Vampires İstanbul’da!

 

Hollywood Vampires ismi, Rock müzik tarihinin en vahşi günlerinden yadigâr. Bu takım, Los Angeles’taki barların müdavimi rock yıldızlarından kurulmuş..

Alice Cooper 70’lerin başındaki bu takımın kaptanlarından biri. The Who’nun davulcusu, rock tarihinin en şenlikli adamlarından, Keith Moon‘la başlayan uzun bir liste olaya dahil olmuş. Takımın, Jim Morrison‘dan John Lennon’a düzenli konukları varmış. O çılgınlık timsali günler, kayıplar ve yaş almalarla sona ereli epeyce oluyor.. Alice Cooper alkolle arasına mesafe koyuyor, Keith Moon ise hayata veda ediyor. Takımın diğer oyuncuları da ya aramızda değiller ya da kabuklarına çekilmişler..

Tam 40 yıl sonra, 2015 yılında, Alice Cooper, Aerosmith’in Joe Perry’si ve Hollywood’un efsane ismi JOHNNY DEPP’i de yanına alarak HOLLYWOOD VAMPIRES ismini hayata döndürüyor. O sene çıkardıkları albümle Billboard 200 listesinde ilk 50’ye giren “Süper Grup”,2019 yılında çıkardıkları “RISE” albümüyle ilk büyük dünya turnesini gerçekleştirmek üzere yollara düşüyor. 

 

Life Park Etkinlikleri

 

paz13eyl20:00paz23:59hollywood vampires İstanbul - Hollywood Vampires stanbul 150x150 - Hollywood Vampires İstanbul’daHollywood Vampires @ LifeParkLife ParkEtkinlik Tarzı:Metal,RockEtkinlik Yeri:İstanbul,Life Park Sanatçı: Hollywood Vampires

çrş03haz17:00çrş23:00hollywood vampires İstanbul - deeppurple 150x150 - Hollywood Vampires İstanbul’daDeep Purple @ LifeParkLife ParkEtkinlik Tarzı:Metal,RockEtkinlik Yeri:İstanbul,Life Park Sanatçı: Deep Purple

 

 

Post a Comment

X