mart, 2020

paz29mar18:00paz23:00Etkinlik İptal EdildiUnicef Umut Konseri @ Volkswagen ArenaVolkswagen ArenaEtkinlik Tarzı:PopEtkinlik Yeri:İstanbul,volkswagen arena Sanatçı: Barbaros, Can Bonomo, Cecilia Krull, Edis, Gökçe Bahadır, Burak Sevinç, Karsu, Kalben, Mabel Matiz, Mehmet Erdem, Özgün, Sertab Erener, Yalın

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Çocukların eğitimine katkı için düzenlenen Unicef Umut Konseri 29 Mart'ta Volkswagen Arena etkinliği Corona Virüsü (Covid-19) Salgın önlemleri nedeniyle iptal edilmiştir.

 

İlgili haberi https://www.konserajandasi.com/corona-virus-2020-icin-sosyal-hayatin-sonu-mu/ adresinde bulabilirsiniz.

 

UNICEF'in Türkiye'deki çocukların daha kaliteli eğitime erişmesi amacına katkı sağlamak için İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde gerçekleşecek olan “UNICEF UMUT KONSERİ”nde birbirinden önemli isimler sahne alıyor.

Sunuculuğunu Ceyda Düvenci’nin yapacağı bu konserde, ülkemizin önde gelen sanatçıları çocuklarımız için sahne alacak. KerkiSolfej organizasyonuyla, Biletix - Pozitif – Volkswagen Arena ve PasionTurca katkılarıyla gerçekleşecek olan UNICEF Umut konserine bilet alarak, başta en dezavantajlı durumda olan çocuklar olmak üzere her çocuğun kaliteli eğitime erişmesi yararına gerçekleştirilen bu geceyi kaçırmayın!


Unicef Umut Konseri'nde yer alacak sanatçılar

Barbaros
Can Bonomo
Cecilia Krull
Edis
Gökçe Bahadır & Burak Sevinç
Karsu
Kalben
Mabel Matiz
Mehmet Erdem
Özgün
Sertab Erener
Yalın

 

Unicef Umut Konseri Programı

Kapı Açılıs 18:00
Konser 19:30

 

Sanatçı

Barbaros, Can Bonomo, Cecilia Krull, Edis, Gökçe Bahadır, Burak Sevinç, Karsu, Kalben, Mabel Matiz, Mehmet Erdem, Özgün, Sertab Erener, Yalın

Etkinlik Tarihi

(Pazar) 18:00 - 23:00

Etkinlik Mekanı

Volkswagen Arena

UNIQ İstanbul - Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. Ayazağa Cendere Yolu No: 4 AYAZAĞA / İstanbul

No Comments

Post A Comment

X