şubat, 2020

cum14şub22:00cum23:59blankTsar B @ Salon IKSVSalon IKSVEtkinlik Tarzı:R&B/SoulEtkinlik Yeri:İstanbul,Salon IKSV Sanatçı: Tsar B

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Tsar B, 14 Şubat'ta Salon İKSV'de sizlerle olacak.

Tsar B kim?

Belçikalı DIY prodüktörü Justin Bourgeus’un R&B projesi.


Tsar B ne yaptı?

Klasik keman eğitimi aldı, fakat yeraltı müzik dünyası ve dans pistlerinin cazibesine kapıldı. 2016’da kendi adını taşıyan teklisini piyasaya sürdüğünde FKA twigs, Azalia Banks ve MIA ile kıyaslandı. Kendi deyimiyle “gece kadar karanlık bir R&B” yapıyor, dans pisti amatörlerinden profesyonel koreograflara tüm dans tutkunlarını elektronik altyapılı, Ortadoğu nameleriyle bezeli, kimi zaman sert ve öfkeli synth’leriyle harekete geçiriyor. Evi Belçika’daki Pukkelpop ve Brighton’daki Great Escape performanslarıyla yalnızca kulağa değil göze de hitap ettiğini kanıtladı, görkemli vokaliyle dinleyenleri kendine hayran bıraktı. Ünlü koreograf ve dans eğitmeni Alexander Chung’un “Escalate” şarkısına armağanı dans klibi, 20 milyonun üzerinde izlendi. İlk albümü ‘The Games I Played’in arefesinde, 2018’in Aralık ayında ilk Türkiye konseri için Salon’a misafir oldu. Bir konserden fazlası olan müthiş performansı hala akıllarda… Hala akıllardayken de Tsar B bir kez daha Salon’da!


Tsar B nasıl?

Björk, Grimes ve Rihanna’yı aynı potada eritecek cesaret, muazzam bir femme fatale rehberliğinde yarın yokmuşçasına dans!

Sanatçı

Tsar B

Etkinlik Tarihi

(Cuma) 22:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Salon IKSV

Bereketzade Mahallesi, Şişhane Sk. No:5, 34433 Beyoğlu/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X