nisan, 2020

cum17nis19:00cum23:00Etkinlik İptal EdildiRed Bull SoundClash: Kenan Doğulu x Sertab ErenerKüçükçiftlik ParkEtkinlik Tarzı:PopEtkinlik Yeri:İstanbul,Küçükçiftlik Park Sanatçı: Sertab Erener,Kenan Doğulu

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Red Bull SoundClash, 17 Nisan'da Kenan Doğulu ile Sertab Erener'i karşı karşıya getiriyor!

 

Hazır mısın? Red Bull SoundClash Geliyor! Yılın en büyük müzik karşılaşması Kenan Doğulu ve Sertab Erener ile 17 Nisan’da KüçükÇiftlik Park’ta!

Müzik tarihinin en büyük karşılaşması Red Bull SoundClash’te Türkçe pop müziğin iki dev ismi Sertab Erener ve Kenan Doğulu, aynı anda performans gösterecek. İki büyük sanatçının bu çok özel karşılaşmasında kazanan ise; önce dostluk sonra müzikseverler olacak.

Bir müzik etkinliğinden ne beklersin? Güzel vakit geçirip sevdiğin şarkıları dinlemek ya da belki biraz dans etmek… Tabii bunlar bildiğin deneyimlere ait ancak şimdi bütün beklentilerini bir kenara koy. Red Bull SoundClash, sana sıradan bir müzik etkinliğinden çok daha fazlasını vadediyor!

İki dev sanatçı, aynı mekanda ve karşılıklı sahnelerde performanslarını sergiliyor. Tam ortalarında ise sen varsın. Nasıl? Kulağa hoş geliyor, değil mi? Sen de bu büyük karşılaşmayı deneyimlemek istiyorsan 17 Nisan tarihini şimdiden not al!

 


Peki seni nasıl bir tecrübe bekliyor?


Sanatçıların farklı turlarda birbirleriyle karşılaştığı ve sonucu seyircilerin alkışlarının belirlediği Red Bull SoundClash, 2006’dan bu yana dünyanın dört bir yanında onlarca sanatçı ve binlerce seyirciyi ağırladı. Snoop Dogg’dan Erykah Badu’ya, Triggerfinger’dan Cee Lo Green’e birçok dev isim, bu sahneden geçen yıldızlardan yalnızca bazıları.

Türkiye’de gerçekleşen ilk Red Bull SoundClash’te sahneyi Athena ve Manga paylaşmıştı. Şimdi, o karşılaşmadan tam sekiz yıl sonra yeni bir deneyim seni bekliyor.


Kurallar


Sanatçılar birbirinden farklı formata sahip dört turda doğaçlama ve canlı performans yeteneklerini sergileyecek.

Her turun sonunda dostça mücadelenin sonucunu seyirciler alkışlarıyla belirleyecek. Bu noktada da en doğru sonucu almak için alkışmetre devreye girecek.


Bir şarkı 2 farklı yorum


İlk turda farklı yorum tarzları karşılaşacak. Sanatçıların kendi tarzlarından farklı bir türde aynı şarkıyı kendi tarzlarında yorumlayacağı bu turun ilgi çekici olacağına şüphe yok.

Şarkılar karışsın!


İkinci turda işler daha heyecanlı bir hal alıyor. İki sanatçı da bu turda rakiplerinin şarkılarını söyleyecek. Fakat bu sıradan bir cover performansı olmayacak. Zira her sanatçı önce kendi şarkısını söylemeye başlayacak ve performansın yarısında rakibi şarkıyı nakarattan devralıp kendi tarzıyla tamamlayacak.


Bildiğin şarkılar, hiç duymadığın tarzlarda


Üçüncü turda sanatçılar kendi şarkılarından üçünü seçip söyleyecek. Fakat bir farkla. Her sanatçı kendi şarkılarını daha önce duymadığımız bir tarza göre uyarlayarak seslendirecek. Geceye kimin daha fazla yaratıcılık katabileceğini göreceğiz.


Konuklar


Son turda ise seni sürprizler bekliyor. Her sanatçı bu turda sürpriz bir konuğu sahneye davet edip birlikte performans sergileme şansına sahip. Kim bilir belki sürpriz konuğun katkısı sonucu belirleyebilir.


Detaylar için takipte kal!

#REDBULLSOUNDCLASH
RedBull.com.tr/SoundClash

Sanatçı

Sertab Erener,Kenan Doğulu

Etkinlik Tarihi

(Cuma) 19:00 - 23:00

Etkinlik Mekanı

Küçükçiftlik Park

Harbiye Mahallesi, Kadırgalar Yokuşu No:4, 34367 Şişli/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X