ekim, 2019

sal01eki18:00sal15(eki 15)23:59blankRed Bull Music Festival 2019Etkinlik Tarzı:ElectronicEtkinlik Yeri:İstanbul,volkswagen arena Sanatçı: Ata Kak, Ammar 808, Undomondo, Demdike Stare, Michael England, Stellar Om Source, Lucrecia Dalt, Akkor, Ceza, Kabus Kerim, Defkhan, Erci-E, Khontkar, 90bpm, Baneva, DJ Big Poppa, Lil Zeyve, Linn da Quebrada, LYZZA, House of Ninja, Kübra Uzun, Dudakların Cengi,Cake Mosque Age Reform, Dasha Rush, Function, Laurel Halo, Shanti Celeste, Fluctuosa, Y.Unan, Afrodeutsche, Kode9, Overmono, Konx-om-Pax, Golem

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Müzik İstanbul’u Ele Geçiriyor. Red Bull Music Festival Istanbul tıpkı geçtiğimiz yıl olduğu gibi, onlarca ilgi çekici sanatçıyı şehrin en özel noktalarında ağırlamaya ve kentin kültür-sanat hayatını harekete geçirmeye hazırlanıyor. 


New York, Los Angeles, Paris, Sao Paulo gibi dünyanın farklı şehirleriyle birlikte İstanbul’da da ikinci kez düzenlenecek olan festival, bu kez tam 15 güne yayılıyor ve Gana’dan Hollanda’ya Londra’dan Berlin’e farklı coğrafya ve kentlerden bambaşka kültürlere ve bambaşka seslere yer veriyor. Farklı konseptler, dikkat çekici performanslar, dünyaca ünlü sanatçılar ve yerli sahnenin yıldız müzisyenlerinin parçası olacağı Red Bull Music Festival Istanbul, Pozitif'in katkılarıyla 1-15 Ekim tarihleri arasında gerçekleşiyor.  


Festivalin ilk konsept gecesi olarak gerçekleşecek olan Alpha Beat Night’ta büyüleyici bir sahne performansıyla yeryüzünün ritmini damarlarımızda hissedeceğiz; takip eden gece Aposynthesis Night ile synth müziğinin derinlerine doğru deneysel, yaratıcı ve gizemli bir yolculuğa çıkacağız; “Kan Kardeşler” Night ise adından da anlaşılabileceği gibi Berlin ve İstanbul arasındaki hip hop müzik köprüsünü yeniden kuracak ve iki kentin yeni-eski okul yıldızlarını tek sahnede buluşturacak; Ballroom Night’ta, havalı adımlarla turlanacak bir “catwalk” ile şimdiye kadar İstanbul’da benzeri görülmemiş bir voguing deneyimi yaşanacak; festivalin son konsept gecesi ise bir nevi geleceğe dönüş hissi yaratacak. Futurave Night adındaki gecede rave kültürünün yarınını şekillendiren yenilikçi müzisyenlerden elektronik dans müziğinin en sofistike örneklerini duyacağız. Tüm bu gecelerin yanı sıra henüz açıklanmayan detaylar, sergiler, interaktif deneyimler ve görsel-işitsel şovlar da cabası!


Festival programı:

1-15 Ekim - Red Bull House of Music
3 Ekim - Alpha Beat Night

Ata Kak
Ammar 808
Undomondo (DJ Set)

4 Ekim - Aposynthesis Night
Demdike Stare & Michael England
Stellar Om Source
Lucrecia Dalt
Akkor

5 Ekim - “Kan Kardeşler” Night
Ceza
Kabus Kerim & Defkhan
Erci-E
Khontkar
90bpm
Baneva
DJ Big Poppa & Lil Zeyve sürpriz konuklar

11 Ekim - Ballroom Night
Linn da Quebrada
LYZZA
House of Ninja
Kübra Uzun
Dudakların Cengi: Pop Emergency!
Cake Mosque
biriken party!!!
Age Reform

12 Ekim - Futurave Night
Section 1:
Dasha Rush
Function
Laurel Halo
Shanti Celeste
Fluctuosa (Live)
Y.Unan

Section 2: 
Afrodeutsche
Kode9
Overmono (Live)
Konx-om-Pax (Live)
Golem

Festivalde sahne alacak isimler için takipte kal. Avantajlı biletler için son gün 6 Ağustos. 
redbull.com/istanbul
#REDBULLFESTIST


Red Bull:

Red Bull, 20 yılı aşkın süredir “müziği daha öne taşıma” misyonuyla pek çok fikre ve sanatçıya katkı sağlamaktadır. Global çaptaki müzik festivalleri, atölyeler, sanatçı ve yerli müzik kolektifleriyle gerçekleşen işbirlikleri ile müziği ve müziğin arkasındaki yenilikçi zihinleri desteklemektedir.

 

Sanatçı

Ata Kak, Ammar 808, Undomondo, Demdike Stare, Michael England, Stellar Om Source, Lucrecia Dalt, Akkor, Ceza, Kabus Kerim, Defkhan, Erci-E, Khontkar, 90bpm, Baneva, DJ Big Poppa, Lil Zeyve, Linn da Quebrada, LYZZA, House of Ninja, Kübra Uzun, Dudakların Cengi,Cake Mosque Age Reform, Dasha Rush, Function, Laurel Halo, Shanti Celeste, Fluctuosa, Y.Unan, Afrodeutsche, Kode9, Overmono, Konx-om-Pax, Golem

Etkinlik Tarihi

1 (Salı) 18:00 - 15 (Salı) 23:59

No Comments

Post A Comment

X