eylül, 2018

çrş26eyl19:00çrş23:59blankRound Robin @ Avusturya BaşkonsolosluğuRed Bull Music FestivalEtkinlik Tarzı:World Music Sanatçı: Murat Ertel, Baba Zula, Ah! Kosmos, Cahit Berkay (Moğollar), Dr. Das (Asian Dub Foundation), Gökçe Gürcay (Gevende), Eralp Güven (Islandman), Hans Joachim Irmler (Faust), Lydia Kavina, Şirin Pancaroğlu, Aybike Çelik Özbey (reptilians from andromeda), Okay Temiz, Hakan Vreskala

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Round Robin: Emprovize Düet Gecesi

Doğaçlamanın başrolde olduğu, müziğin limit tanımadığı bir gece. Bu gecede müzik kalıpların ve sınırların dışına taşıyor, farklı disiplinlerden 16 müzisyen sahnede özgürleştikçe hafifliyor, performans adım adım yükseliyor. Gecenin formatı çok basit. Sahneye gelen ilk müzisyen öncelikle beş dakika solo olarak doğaçlama yapar. Ardından sahneye ikinci müzisyen gelir ve ikili yine beş dakika boyunca duo olarak doğaçlama yaparlar. Akış ilk gelen müzisyenin sahneden inmesi ve diğer müzisyenin yeni konuğunu ağırlaması ile devam eder.
26 Eylül’de Avusturya Başkonsolosluğu/Avusturya Kültür Ofisi Bahçesi’nde gerçekleşecek bu sınır tanımayan gecede ZeN ve BaBa ZuLa gibi İstanbul alternatif sahnesinin zihin açıcı topluluklarında müzik yapmış olan Murat Ertel’in öncülüğünde toplanıyoruz. Konuklarımız ise Ah! Kosmos, Cahit Berkay (Moğollar), Dr. Das (Asian Dub Foundation), Gökçe Gürcay (Gevende), Eralp Güven (Islandman), Hans Joachim Irmler (Faust), Lydia Kavina, Şirin Pancaroğlu, Aybike Çelik Özbey (reptilians from andromeda), Okay Temiz, Hakan Vreskala gibi her biri alanında yetenekli isimler.
26 Eylül Çarşamba
19:00 - Kapı Açılış / Kokteyl
19:30 - Roman Rauch (DJ Set)
20:30 - Round Robin (Ümit Adakale, Ah! Kosmos, Cahit Berkay, Chyltys, Dr. Das, Murat Ertel, Gökçe Gürçay, Eralp Güven, Hans Joachim Irmler, Lydia Kavina, Aybike Çelik Özbey, Şirin Pancaroğlu, Okay Temiz, Gyda Valtysdottir, Bart Vervaeck, Hakan Vreskala)

Sanatçı

Murat Ertel, Baba Zula, Ah! Kosmos, Cahit Berkay (Moğollar), Dr. Das (Asian Dub Foundation), Gökçe Gürcay (Gevende), Eralp Güven (Islandman), Hans Joachim Irmler (Faust), Lydia Kavina, Şirin Pancaroğlu, Aybike Çelik Özbey (reptilians from andromeda), Okay Temiz, Hakan Vreskala

Etkinlik Tarihi

(çarşamba) 19:00 - 23:59

No Comments

Post A Comment

X