mart, 2020

prş19mar22:00prş23:59Etkinlik İptal EdildiblankR.O x Konoba @ BabylonBabylon BomontiEtkinlik Tarzı:ElectronicEtkinlik Yeri:Babylon,İstanbul Sanatçı: R.O x Konoba

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Electro-pop ve downtempo türleri ve enstrümental vokal öğelerini sound’unda bir araya getiren Belçikalı ikili R.O x Konoba'nın 19 Mart’ta Babylon'a konuk olacağı etkinlik Corona Virüsü (Covid-19) Salgın önlemleri nedeniyle iptal edilmiştir.

 

İlgili haberi https://www.konserajandasi.com/corona-virus-2020-icin-sosyal-hayatin-sonu-mu/ adresinde bulabilirsiniz.Raphael Esterhazy ve Oliver Rugi’nin, Konoba ve R.O projelerinin 2017’de bir araya gelmesiyle ortaya çıkan R.O x Konoba; ilk teklileri “On Our Knees” ile dikkatleri üzerine çekti. Bu birlikteliğin ardından, “10” isimli projeleri için birlikte çalışmaya devam eden ikili; 10 ay boyunca birlikte 10 ülkeyi gezerek 10 parça kaydetti. İkili, 2019’un Mayıs ayında yayımladıkları “10” isimli albümlerinde; electro-pop, downtempo ve melodic trap türleri arasında gezinen sound’larını, 10 ay süren yolculuklarının izlenimleriyle başarıyla birleştirdi. Performanslarında seyircilerine, “On Our Knees” gibi rüya etkili downtempo ve melodik parçalardan, “Roll The Dice” ve “I Could Be” gibi dans pistine davet eden parçalara uzanan geniş yelpazeli bir deneyim sunan Belçika çıkışlı R.O x Konoba; son dönemin heyecan verici elektronik müzik projeleri arasında anılıyor.

Sanatçı

R.O x Konoba

Etkinlik Tarihi

(Perşembe) 22:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Babylon Bomonti

Merkez Mahallesi, Silahşör Caddesi & Birahane Sokak Tarihi Bomonti Bira Fabrikası No:1, 34384 Şişli/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X