ekim, 2019

pzt28eki21:00pzt23:59blankPostmodern Jukebox @ Ankara Milyon Performance HallAnkara Milyon Performance HallEtkinlik Tarzı:CazEtkinlik Yeri:AnkaraSanatçı:Postmodern Jukebox Sanatçı: Postmodern Jukebox

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Scott Bradlee, Postmodern Jukebox ile 28 Ekim Pazartesi akşamı Yapı Kredi 75. Yıl Konserleri kapsamında çıktığı üç konserlik Türkiye Turnesi ile Ankara Milyon Performance Hall'da sahne alacak.

 

Yapı Kredi’den 75. yılında İstanbul, İzmir ve Ankaralı cazseverlere Postmodern Jukebox sürprizi!

Scott Bradlee önderliğindeki Postmodern Jukebox, Yapı Kredi 75. Yıl Konserleri kapsamında 1920’lerin estetiğini, zamansız stilini caz ve swing dokunuşlarıyla Ekim ayında Türkiye’ye taşıyacak.

Amerikalı müzisyen, piyanist ve aranjör Scott Bradlee’nin kurucusu olduğu, caz ve swing aromalı popüler şarkı yorumlarıyla kalıpların dışına çıkan dünya çapında büyük üne sahip müzik kolektifi Postmodern Jukebox, ‘Welcome to the Twenties 2.0’ dünya turnesini Yapı Kredi 75. Yıl Konserleri kapsamında Türkiye’ye taşıyor.

27 Ekim’de İzmir’deki Ooze Venue, 28 Ekim’de Ankara’daki Milyon Performance Hall ve son olarak 29 Ekim’de İstanbul’daki Volkswagen Arena, Postmodern Jukebox’ın stil ve virtüözlüğü birleştiren benzersiz performansına ev sahipliği yapacak.

Cazın doğuşuna tanıklık eden 1920'lerden ilham alan ‘Welcome to the Twenties 2.0’ turnesi, dünya çapında 250 şehirde dinleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Scott Bradlee'ye göre tam anlamıyla bir "Great Gatsby yansıması" olan bu turne, 1920'ler konseptli gelmiş geçmiş en büyük parti. Tüm dertlerinizden soyutlanıp gerçek müzisyenliği ve zamansız stili kutlayacağınız, 1920’leri adeta yaşayacağınız bir konser…

Organizasyon Piu Entertainment ve Atlantis Yapım tarafından düzenlenmektedir.

Sanatçı

Postmodern Jukebox

Etkinlik Tarihi

(Pazartesi) 21:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Ankara Milyon Performance Hall

Bahçelievler Mah. Azerbaycan Cad. No:41 Bahçelievler

Organizatör

blank

No Comments

Post A Comment

X