şubat, 2020

cts29şub23:00cts23:59blankPerc @ Ankara PixelAnkara PixelEtkinlik Tarzı:ElectronicEtkinlik Yeri:Ankara Sanatçı: Perc

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Elektronik dans müziğinin uluslararası ölçekteki en önemli referans kaynaklarından biri olan İngiliz DJ/prodüktör Perc , 29 Şubat Cumartesi gecesi ilk kez Pixel kabininde!

18 yaşındayken Newcastle Üniversitesi'nde ses mühendisliği programına kaydolan ve hemen ardından Carl Cox ve Jeff Mills gibi sanatçılardan etkilenerek techno müzik yapmaya başlayan, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Londra'ya dönerek Perc ismi altında müzikal üretimlerine ve performanslarına yoğunlaşan sanatçı, profesyonel müzik kariyerine 2002 yılındaki çıkış teklisi 'I Make Nuclear' ile başladı. 2004 yılında Perc Trax adlı plak şirketini kurarak kendi çalışmalarının yanı sıra Swarf, Ekolpekz, Forward Strategy Group ve Truss gibi isimlerin prodüksiyonlarını yayımladı.

Perc Trax'in haricinde Drumcode, Kompakt, Create Learn Realize, Sleaze, Stroboscopic gibi plak şirketlerinden yayımladığı tekli ve EP'lere ek olarak 2011'de 'Wicker & Steel', 2014'te 'The Power And The Glory' ve 2017'de 'Bitter Music' olmak üzere üç stüdyo albümü çıkaran başarılı sanatçı, Arjantin'den Avustralya'ya, Singapur'dan Finlandiya'ya dünyanın dört bir noktasındaki festival ve kulüp etkinliklerinde boy gösterdi.

#ankarakonser #ankaraetkinlik #pixelankara #parti

Sanatçı

Perc

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 23:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Ankara Pixel

Kavaklıdere Mahallesi, Tunus Cd. No:66, 06680 ÇANKAYA / Ankara

No Comments

Post A Comment

X