eylül, 2019

cts28eyl20:30cts23:59blankOverkill @ Ankara Milyon PerformanceAnkara Milyon Performance HallEtkinlik Tarzı:MetalEtkinlik Yeri:Ankara,İç AnadoluSanatçı:Overkill,Yüzdeyüz Metal Sanatçı: Overkill

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Thrash metalin dev ismi OVERKILL, 3 duraklı Türkiye Turnesi kapsamında 28 Eylül akşamı Ankara Milyon Performance Hall’de!

Temelleri 1980 yılına dayanan ve isimlerini Motörhead’in “OverKill” parçasından alan New Jersey’li grup 1985 yılında yayınladıkları “Feel The Fire” ve sonrasında peş peşe çıkardıkları “Taking Over” ve “Under The Influence” albümleri ile kısa sürede tüm dünyaya OVERKILL ismini öğrettiler. 1989 tarihli “Years of Decay” ve sonrasında 1991 tarihli “Horrorscope” albümleri ile ise Thrash Metalin zirvesindeki yerlerini perçinlediler.

Aktif olduğu kadar üretken olan ve 34 yıllık kariyerine 19 albüm sığdırırken aynı zamanda bu süre zarfında tüm dünyayı turlayan grup, ilki 20 yıl önce 1999’da olmak üzere, ülkemize de daha önce 5 kere geldi.

OVERKILL, bu yıl çıkan yeni albümleri Wings of War’un turnesi kapsamında Eylül ayında 2. kez Ankara’da. Organizasyon Hammer Müzik & Vera Müzik.

Sanatçı

Overkill

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 20:30 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Ankara Milyon Performance Hall

Bahçelievler Mah. Azerbaycan Cad. No:41 Bahçelievler

Organizatör

blank

Vera Music Productionsbilgi@veramuzik.com.tr İstanbul

No Comments

Post A Comment

X