ağustos, 2019

cts03ağu18:00cts23:59Omara Portuondo @ İstanbul Life ParkLife ParkEtkinlik Tarzı:World MusicEtkinlik Yeri:İstanbul Sanatçı: Omara Portuondo

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Omara Portuondo, 3 Ağustos Cumartesi gecesi Life Park'ta eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak, bu konseri kaçırmayın!Latin müziğininin yarım asırlık efsane grubu Buena Vista Social Club’in Divası ,hayatı bir filmden farksız olan, sanat hayatına sayısız Grammy ve daha nice ödülü sığdıran, Latin müziğine adını altın harflerle yazdıran, eşsiz ses Omara Portuondo milyonlarca seyircisine yaşattığı ölümsüz anları bizlerle paylaşmaya geliyor. Bugüne kadar onlarca kez çıktığı dünya turneleri ile rekora koşan "Latin Diva" konserine yer bulunamayan sınırlı isimlerden biri olmakla meşhur. 

Neredeyse bir asırlık ömrünü sahnelerde geçiren Omara Portuondo , 85. Yaşını da yine dünya çapında gerçekleştirdiği “85” turnesi ile sahnelerde kutladı.

3 Ağustos günü İstanbul’un en keyifli, huzurlu , oksijeni en bol etkinlik alanı Lifepark’ta sahne alacak Omara Portuondo konserinde aynı zamanda ülkemizin de en başarılı Latin Müzik starları sahne alacak.

Kapı açılış saati 18:00'dir. Radyo Voyage Djleri ve Emre Günay'ın canlı performansından ardından saat 21:00'de Omara Portuondo sahne alacaktır

Sanatçı

Omara Portuondo

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 18:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Life Park

Kazımkarabekir Paşa Mah. Bahçeköy Cad. No:114 Bahçeköy / Sarıyer Sarıyer, İstanbul

No Comments

Post A Comment

X