mayıs, 2019

paz19may20:00paz23:59Nachtmahr @ IF BeşiktaşIF Performance Hall BeşiktaşEtkinlik Tarzı:MetalEtkinlik Yeri:IF Beşiktaş Sanatçı: Nachtmahr

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Kara Balo sunar... "Nachtmahr" 19 Mayıs Pazar IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde!

NACHTMAHR
Antithesis Tour 2019

Thomas Rainer, projesi NACHTMAHR ile ilk defa 2007 yılında dans pistlerinde savaş ilan etti. Çıkış EP’leri "Kunst ist Krieg" dan sonra NACHTMAHR takip eden yıllarda gücünü yüksek ses ve yoğun baslardan alan sert ve ezici tınıların hakim olduğu industrial techno tarzıyla hızla dünya çapında bir fenomene dönüştü. Kendilerine has birer üniformaya dönüştürdükleri giyim tarzlarıyla global ölçekte geniş bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Her sene müzik gündemine bomba gibi düşen "Feuer frei!", "Alle Lust will Ewigkeit”, "Semper Fidelis”, "Kampfbereit”, "Unbeugsam” gibi albümleri , EPleri ve yer aldıkları pek çok toplamayla beraber Industrial techno, Aggrotech, EBM tarzlarında dünyanın önde gelen grupları arasındadır.

Yıllar içerisinde WGT, Amphi, M’era Luna gibi uluslararası festival sahnelerinin daimi konuğu haline gelen NACHTMAHR son albümleri "Antithese" ile aynı isimle yeni bir Avrupa turnesine başladı. Bu turne kapsamında İstanbul’a gelecek olan grup hızlı dans ritimleri, keskin soundu ve kaçırılmaması gereken sahne gösterisiyle katılımcılara unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Nachtmahr ile gelen diğer konuk İsviçre Zürih’ten elektronik müzik projesi DUNKELSUCHT Industrial, EBM and Synthpop tarzlarındaki melodik ve duygusal müziklerini sert ve keskin ritimlerle şekillendirmiş. Bağımlılık yaratan tınıları dinleyicilerini karanlık ve hülyalı bir yolculuğa davet ediyor.

https://www.facebook.com/nachtmahr.band/

Ön grup: Dunkelsucht
https://dunkelsucht.bandcamp.com/


Warm up DJs: Gamze Koba / DJ Spectre
AfterParty KARA BALO

www.djspectre.com
https://www.mixcloud.com/spectretune/


Kapı Açılış: 20:00
Sahne: 22.00
Ön Satış: 40 TL
Biletler: IF Beşiktaş Gişesi, Leman Kültür Beşiktaş ve http://www.biletix.com/etkinlik/YNQCN/ANKARA/tr

WhatsApp İletişim: 0546 566 9946
iletişim: 0212 258 48 78

ifperformance.com
facebook.com/ifperformancehallbesiktas
twitter.com/IfBesiktas
instagram.com/ifbesiktas

www.karabalo.org
https://www.facebook.com/karabalo/
https://www.instagram.com/kara_balo/

Sanatçı

Nachtmahr

Etkinlik Tarihi

(Pazar) 20:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

IF Performance Hall Beşiktaş

Cihannüma Mahallesi, Hasfırın Cd. No:26, 34353 Beşiktaş/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X