mayıs, 2020

cts09may19:30cts23:00blankMike Stern & Jan Gunnar Hoff Group @ Zorlu PlatinumPSM Caz FestivaliZorlu PSM Turkcell Platinum SahnesiEtkinlik Tarzı:CazEtkinlik Yeri:İstanbul,Zorlu PSMSanatçı:PSM Caz Festivali Sanatçı: Mike Stern, Jan Gunnar Hoff

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

PSM Caz Festivali Mike Stern & Jan Gunnar Hoff Group - Zorlu PSM Turkcell Platinum

 

Efsanevi gitarist Mike Stern’ün Norveç caz/füzyon dünyasının en iyi temsileri Jan Gunnar Hoff Group ile 9 Mayıs’ta PSM Caz Festivali kapsamında bir araya geleceği unutulmaz geceyi kaçırmayın!

ABD’li caz gitaristi Mike Stern, ilk çıkışını ünlü grup Blood, Sweat & Tears’ta çalarak yaptı. Ardından kısa iki dönem boyunca caz efsanesi Miles Davis’in grubunda yer alan Stern, solo kariyeri boyunca birbirinden değerli 15 albüm yayınladı. Guitar Player Magazine tarafından 1993 yılında En İyi Caz Gitaristi seçilen ABD’li müzisyen, 2007 yılında düzenlenen Uluslararası Montreal Caz Festivali’nde caz müziğine yaptığı katkılardan dolayı Miles Davis Ödülü’ne layıkgörüldü. Altı Grammy adaylığı olan başarılı müzisyen 9 Mayıs’ta PSM Caz Festivali kapsamında gerçekleşecek gecede Norveç’in en değerli müzisyenlerinden caz piyanist Jan Gunnar Hoff ve birbirinden yetenekli virtüözlerden oluşan grubu Jan Gunner Hoff ile benzersiz bir performansa imza atacak.

Sanatçı

Mike Stern, Jan Gunnar Hoff

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 19:30 - 23:00

Etkinlik Mekanı

Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi

Zorlu Center, 34340 BEŞİKTAŞ / İstanbul

No Comments

Post A Comment

X