haziran, 2019

cts22haz14:00cts23:59Midsommar Festival 2019Küçükçiftlik ParkEtkinlik Tarzı:Alternative,Electronic,PopEtkinlik Yeri:İstanbul,Küçükçiftlik ParkSanatçı:About Nights Sanatçı: Kadebostany, Roosevelt, Jan Blomqvist Band, Darius, Jakuzi, Club Bangkok

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Kuzey Avrupa'nın en köklü kültürel geleneklerinden olan ve yazın gelişini sembolize eden Midsommar Yaz Dönümü festival konsepti, Türkiye’de ilk kez About Nights sunumu ve Profun Creative Events organizasyonu ile 22 Haziran Cumartesi günü şehrin merkezindeki kaçış noktası KüçükÇiftlik Park'ta!


Doğanın en cömert, güneşin en parlak olduğu günde gerçekleşecek olan Midsommar Festival'de; geniş müzik yelpazesinden oluşturulacak sanatçı programı ve Kuzey Avrupa esintilerinin hissedileceği aktivite ve atölyeler katılımcıları karşılayacak. Sosyalleşmenin, sanatın ve eğlencenin bir arada olduğu bu çok özel İsveç geleneğinde; doğa ve sevgi ön plana çıkacak. Yaz mevsiminin başlangıcı olarak kabul edilen Midsommar Festival ile İstanbullular yaza en sıcak “Merhaba’yı” hep beraber diyecek!


.MÜZİK.
❤KADEBOSTANY
❤ROOSEVELT
❤JAN BLOMQVIST & BAND
❤DARIUS
❤JAKUZİ
❤CLUB BANGKOK


Midsommar Festival 2019
22.06.2019 - Saturday
KüçükÇiftlik Park


Midsommar 'Solstice', which symbolizes the arrival of summer and became one of the most established cultural traditions of Northern Europe; will be in the center of the city at KüçükÇiftlik Park on Saturday June 22nd, with the presentation of About Nights and the organization of Profun Creative Events!


Midsommar Festival will take place on the most generous, brightest day of nature. Throughout the day, there will be variety of performances, activities and workshops where North Europe breezes will be felt. In this very special Swedish tradition, where socialization, art and entertainment are blessed; nature and love will come to the fore. Midsommar Festival, which is accepted as the beginning of the season, will be welcoming summer together with the people of Istanbul!


.MUSIC.
❤KADEBOSTANY
❤ROOSEVELT
❤JAN BLOMQVIST & BAND
❤DARIUS
❤JAKUZİ
❤CLUB BANGKOK

Sanatçı

Kadebostany, Roosevelt, Jan Blomqvist Band, Darius, Jakuzi, Club Bangkok

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 14:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Küçükçiftlik Park

Harbiye Mahallesi, Kadırgalar Yokuşu No:4, 34367 Şişli/İstanbul

Organizatör

Beat The Nightinfo@profun.com.tr Ebulula Mardin Caddesi No.12 Daire.3 beşiktaş / İstanbul

No Comments

Post A Comment

X