mayıs, 2019

prş16may20:30prş23:59Michelle Gurevich @ Zorlu StudioZorlu StudioEtkinlik Tarzı:Indie,Pop,RockEtkinlik Yeri:Zorlu PSM,Zorlu StudioSanatçı:Yüzdeyüz Metal Sanatçı: Michelle Gurevich

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Michelle Gurevich, 16 Mayıs'ta Zorlu Studio sahnesinin konuğu oluyor. Çıkışını Chinawoman ismiyle yapan Kanadalı şarkıcı ve söz Michelle Gurevich, slowcore rock ve lo-fi pop arasında gezinen müziğinden Rus kökenlerinden iham alıyor. 

Michelle Gurevich, Trajikomik, melodiye dayalı, duygusal ve karanlık bir cazibe ile bezeli şarkılarında retro motifler ve şaşırtıcı bir samimiyet arasında ustaca manevralar yapıyor. Nico ve Leonard Cohen gibi isimlerle karşılaştırılan müziği ve Alla Pugacheva gibi Sovyet dönemi yıldızlarını andıran sesi ile Gurevich, “Chinawoman” adıyla başladığı kariyerine 2016 yılından beri kendi ismi ile devam ediyor. 

İstanbul, Berlin, Varşova ve Atina gibi şehirlerde her daim biletleri tükenen konserler veren Gurevich; Doğu Avrupa diasporası ve Berlin queer sahnesini içeren bir niş oluşturdu ve Charles Aznavour, Zeki Müren ve Lucio Dalla’nın melodramatik eserlerini sevenleri kendi hayranları arasına katmayı başardı. 

Kapı Açılışı: 20:30
Michelle Gurevich: 21:30

Sanatçı

Michelle Gurevich

Etkinlik Tarihi

(Perşembe) 20:30 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Zorlu Studio

Levazım Mah., Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X