eylül, 2019

cum20eyl23:58cum23:59blankMabbas: Constant Sorrow | Neue! StepZorlu PSM % 100 StudioEtkinlik Tarzı:ElectronicEtkinlik Yeri:İstanbul,Zorlu PSM,Zorlu StudioSanatçı:Neue Step Sanatçı: Mabbas

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Türkiye'nin en deneyimli DJ'lerinden Mabbas; güçlü ritimlerin hakim olduğu karanlık ve dinamik techno tonlarını benimsediği, elektronik müziğin hem güncel hem de saklı kalmış isimlerin parçalarından oluşan setleriyle tanınıyor.

Türkiye'yi ziyaret eden birçok önemli isimden önce ve sonra unutulmaz performanslara imza atan DJ, bu kez klasikleşmiş türler arası eklektik geçişini bir kenara bırakarak, “Sad Techno” konsepti altında seyirciyi derinden etkileyecek bir setle unutulmaz bir geceye imza atacak. Freud’un Nostalji okuması üzerinden gidersek “Özlenen, kucaklanmak istenen ideal bir geçmiş” kavramını notalara dökecek Mabbas, “All Night Constant Sorrow Electronica” ile 20 Eylül’de Neue! Step kapsamında %100 Studio’da setin başına geçecek.

Light & Visuals By Sadık Avcı

minimal + deep tech + techno + electro

*Neue! Step kapsamında bilet alan tüm misafirler Mabbas – All Night Constant Sorrow Electronica etkinliğe ücretsiz katılma hakkına sahiptir.

Sanatçı

Mabbas

Etkinlik Tarihi

(Cuma) 23:58 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Zorlu PSM % 100 Studio

Levazım Mah., Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X