kasım, 2019

sal12kas20:30sal23:59Lera Lynn @ Zorlu PlatinumZorlu PSM Turkcell Platinum SahnesiEtkinlik Tarzı:FolkEtkinlik Yeri:İstanbul,Zorlu PSM Sanatçı: Lera Lynn

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Kült televizyon serisi “True Detective”in müziklerinin arkasındaki dâhiyane isim, çağdaş Amerikan folk sahnesinin yükselen yıldızı Lera Lynn, 12 Kasım’da Garanti BBVA konserleri kapsamında yeniden Zorlu PSM’de!

 

2011’de çıkardığı ilk albümü “Have You Met Lera Lynn?” ile çağdaş müzik sahnesinin aktif oyuncularından biri haline gelen Lera Lynn, büyüleyici sesi ile şarkıcı-söz yazarları arasında sağlam bir yer edindi.  İlk albümüyle adını duyuran Lynn’in ikinci albümü “The Avenues” daha profesyonel bir ses sunuyor. The Avenues ile HBO draması True Detective’in yapımcılarından T-Bone Burnett’ın dikkatini çeken Lynn, kısa sürede dizinin müziklerini bestelemeye başladı. Yıldızı iyice parlayan Lynn, dizide kendine edindiği rolü ile de ününe ün katarken 2016 yılında yayınladığı Resistor albümü ile daha rock eksenli yeni bir ses ortaya koydu. Bu senenin ilk yarısında çıkardığı “Plays Well With Others” ile dünya turnesine hazırlanan Lynn’in kadife vokaline çağdaş müzik sahnesinin en zevkli Americana melodileri eşlik ediyor.

 

Kapı Açılış 20:30
Konser Başlangıç 21:00

Sanatçı

Lera Lynn

Etkinlik Tarihi

(Salı) 20:30 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi

Zorlu Center, 34340 BEŞİKTAŞ / İstanbul

No Comments

Post A Comment

X