nisan, 2020

cum03nis20:00cum23:59Etkinlik İptal EdildiKOOP Oscar Orchestra @ %100 StudioZorlu PSM % 100 StudioEtkinlik Tarzı:CazEtkinlik Yeri:İstanbul,Zorlu PSM,Zorlu Studio Sanatçı: Koop Oscar Orchestra

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

KOOP Oscar Orchestra İstanbul Zorlu PSM %100 Studio etkinliği Corona Virüsü (Covid-19) Salgın önlemleri nedeniyle iptal edilmiştir.

İlgili haberi https://www.konserajandasi.com/corona-virus-2020-icin-sosyal-hayatin-sonu-mu/ adresinde bulabilirsiniz.

 

%100 Music Sunar: İsveçli elektronika/jazz dâhisi Oscar Simonsson, müzikseverleri Koop ülkesinde bir yolculuğa çıkarmak için tekrar İstanbul’da.

Üç çok özel albümle ikonlaşan Koop’un kurucusu Oscar Simonsson, binlerce sample ve kayıttan oluşan kütüphanesi ile müziğin bildiğimiz kalıplarını esnetiyor, bambaşka kültürlerin ve zamanların armonilerini aynı yuvada buluşturuyor. O kadar seviyoruz ki Koop şarkılarını, bir Koop albümünü açtığımızda asla kapatasımız gelmiyor.

Koop Oscar Orchestra, Simonsson önderliğinde ve Jazzu’nun ipek sesi eşliğinde Koop albümlerinde çıkılan eğlenceli bir yolculuk. Onlara trompette Niklas Barnö, akordeonda Love Meyerson, kontrbasta Niklas Fernavist ve davullarda Urling Ording’in eşlik edeceği bu canlı deneyim 3 Nisan’da Zorlu PSM %100 Studio’da.

Biletler Hammer Müzik ve Biletix'te.

Sanatçı

Koop Oscar Orchestra

Etkinlik Tarihi

(Cuma) 20:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Zorlu PSM % 100 Studio

Levazım Mah., Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X