temmuz, 2019

cum26tem15:00cum23:59J Balvin @ Küçükçiftlik ParkKüçükçiftlik ParkEtkinlik Tarzı:PopEtkinlik Yeri:Küçükçiftlik Park Sanatçı: J Balvin

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Latin müziğin son yıllarda en büyük çıkış yapan ismi olarak gösterilen, 3 grammy ödüllü J Balvin Türkiye’deki hayranlarıyla ilk kez 26 Temmuz'da İstanbul Küçükçiftlik Park’ta buluşuyor.

Jose Alvaro Osoria Balvin - bilinen adıyla J Balvin, Bilboard tarafından son dönemin en iyi çıkış yapan Latin müzik sanatçısı olarak gösteriliyor. Kolombiya tarzını, hip-hop ritimlerini daha önce denenmemiş özgünlükte harmanlayan  sanatçı aynı zamanda Porto Riko’nun Reggeaton yıldızlarının ilk akımından olmasıyla da ilgi görmektedir. 

Urban müzik tarzı ikinci nesil Reggaeton devrimini Latin müzik dünyasında ön plana taşıyan J Balvin, LA FAMILA (Çıkış Albümü), 2016’nın en iyi Latin albümü ENERGIA, Mi Gente ve Machika gibi 11 adet single çıkışlarıyla Latin şarkılar arasında 1.sırada yer aldı. 50 milyondan fazla sosyal medya takipçisi ve 10 milyardan fazla YouTube görüntülenmesine sahiptir.

Latin müziğinin en çok rağbet gören sanatçılarından biri olmasının yanı sıra; Beyonce, Justin bieber, Cardi B, Liam Payne, Nicky Jam, Pharrell Williams, Ariana Grande, Major Lazer, Poo Bear, Juanes, Daddy Yankee, Camilla Cabelo gibi starlarla ortak eserlere imza attı.

J Balvin, Guinness Rekorlar Kitabı tarafından, en uzun süre gündemde kalan solo performans Latin Single’ı  ödülünü elde etmiş; arka arkaya Latin Grammy Ödülleri, birden fazla Billboard Latin Ödülleri ve Premio Lo Nuestro tarafından iki sene üst üste yılın sanatçısı ödülüne layık görülmüştür. J Balvin’in yakınlarda piyasaya çıkan yeni albümü VIBRAS Time tarafından takdir edildi. Kolombiya’lı star YouTube ve Spotify’ın global sıralamalarında #1 numaraya yükselirken, Rolling Stone, Billboard gibi mecralarda 2018 in en iyi albümleri arasında yer aldı.

Sanatçı

J Balvin

Etkinlik Tarihi

(Cuma) 15:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Küçükçiftlik Park

Harbiye Mahallesi, Kadırgalar Yokuşu No:4, 34367 Şişli/İstanbul

Organizatör

One Colony

No Comments

Post A Comment

X