ağustos, 2019

cts31ağu12:00cts23:59İstanbul Coctail Festival 2019Küçükçiftlik ParkEtkinlik Tarzı:Electronic,Pop,RockEtkinlik Yeri:İstanbul,Küçükçiftlik Park Sanatçı: Büyük Ev Ablukada, Son Feci Bisiklet, Nova Norda, Nilipek, Can Ozan, Jamie S. 

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

İstanbul Cocktail Festival bu yıl da sizlerle. Yeme içme dünyasının artık klasikleşen kültürü kokteyllerin Türkiye’deki festivali Cocktail Festival, 31 Ağustos'ta İstanbul çıkarmasına hazırlanıyor.

 

2018 yılında İstanbul ve İzmir ayakları düzenlenen, Türkiye’nin kokteyllere son yıllarda artan ilgisini yeni bir festivalle taçlandıran Cocktail Festival; tekrar İstanbullular ile lezzetli bir buluşma için 31 Ağustos'ta KüçükÇiftlik Park'ta!

İstanbul Cocktail Festival; miksolojiyi bir bilim ve sanat gibi değerlendiren en usta mekanların imza lezzetlerini sunacakları standlar, ödüllü miksolojistlerce verilecek kokteyl atölye ve şovları, Türkiye’nin özgün müzisyenlerinden performanslar ve bağımsız butiklerin tasarım sergileriyle renklenerek her duyuya dokunan eşsiz bir gastronomik yolculuk yaşatacak.

Sanatçılar:
✯Büyük Ev Ablukada
✯Son Feci Bisiklet
✯Nova Norda
✯Nilipek.
✯Can Ozan
✯Jamie S. 

 

 

Sanatçı

Büyük Ev Ablukada, Son Feci Bisiklet, Nova Norda, Nilipek, Can Ozan, Jamie S. 

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 12:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Küçükçiftlik Park

Harbiye Mahallesi, Kadırgalar Yokuşu No:4, 34367 Şişli/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X