haziran, 2019

cts15haz21:30cts23:59HVOB @ Zorlu PSMZorlu PSMEtkinlik Tarzı:ElectronicEtkinlik Yeri:Zorlu PSM Sanatçı: HVOB

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

HVOB, 15 Haziran Cumartesi akşamı Zorlu PSM Sahnesinde!

Sonbaharda yapılan bir Avrupa kulüp turunun ardından, HVOB büyük sahnelere geri dönüyor ve dünya turnesine başlıyor.  Turne, Mart ayında Pias Records'ta yayınlanan yeni HVOB albümü "Rocco"nun piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk geliyor. Multimedya tabanlı "Trialog" ve 2017 çıkışlı “Silk” gibi, ROCCO da kavramsal bir yaklaşım sergiliyor ve dramaturjik olarak birbirine bağlı 13 şarkı ile bırakma, veda etme ve yeni başlangıçları inceliyor.

HVOB: Eşsiz bir ses dünyası.
Avrupa'nın en heyecan verici elektronik müzisyenleri HVOB adında bir ikili. Viyana merkezli grup, elektronik müzik dünyasını hızla fethediyor.

HVOB'un arkasındaki isimler Anna Müller ve Paul Wallner. Anna Müller beste yapıyor, üretiyor ve büyüleyici, hipnotik vokalleri sağlıyor. Parçaların final haline ise Paul ile birlikte Viyana’daki stüdyosunda ulaşıyorlar. Beraber, HVOB'un benzersiz sesini oluşturmaktan sorumlular. "Silk" adlı albümlerinin başarısını Amerika, Avustralya, Afrika, Asya ve Avrupa’nın çok satan turları izledi. Burning Man, Fuji Rock, Sonar, Clockenflap ve Fusion Festival gibi prestijli sahnelerde performanslar sergileyen HVOB disiplinlerarası sanat projeleri ile Boiler Room’a davet edilirken American Thump dergisi tarafından yılın "Yılın Albümü" yarışına sokuldu ve XLR8R, Resident Advisor, i-D ve ARTE gibi dergilerin favori isimlerinden biri olmayı başardı.

Sanatçı

HVOB

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 21:30 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Zorlu PSM

Levazım Mah., Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X