eylül, 2019

prş26eyl20:30prş23:00blankHayden Thorpe | Neue! StepZorlu PSM % 100 StudioEtkinlik Tarzı:IndieEtkinlik Yeri:İstanbul,Zorlu PSM,Zorlu StudioSanatçı:Neue Step Sanatçı: Hayden Thorpe

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

İngiliz indie rock grubu Wild Beasts’in solisti Hayden Thorpe, 26 Eylül’de yeni solo albümü “Diviner” ve etkileyici 360 derece sahne performansıyla Neue! Step kapsamında %100 Studio’da olacak!

İngiliz indie rock grubu Wild Beasts’in falseto sesli solisti olarak tanınan Hayden Thorpe, solo çalışmalarında da maskülenlik ve tutku gibi temaları işlemeye devam etti. 2019 tarihli ilk solo kaydı Diviner’ı piyasaya sürmesiyle müziğini tamamen başka bir seviyeye taşıyan Thorpe, yarattığı müzikal evreniyle çok içten ama bir o kadar da ağır başlı bir müzisyen olarak kendini tüm dünyaya tanıttı.

Oldukça duygusal bir albüm olan Diviner, poetik söz yazarlığından hatıraları canlandıran melodilerine kadar büyük bir titizlikle üretildi. Dokunmuş piyano tınıları, ambient gitar, yelpazesi geniş akordlar, güçlü baslar ve kozmik synthler ile fırça darbeleri yaratan Thorpe’un Diviner’ı, Wild Beasts geçmişini en güzel şekilde ortaya koyarken aynı zamanda her tınıda yeni ve heyecan verici bir elementi de dinleyicisiyle buluşturuyor.

Ne dinleyelim?
- Diviner
- Love Crimes
- Earthly Needs

Kapı Açılış 20:30
Etkinlik Başlangıç 21:30

Sanatçı

Hayden Thorpe

Etkinlik Tarihi

(Perşembe) 20:30 - 23:00

Etkinlik Mekanı

Zorlu PSM % 100 Studio

Levazım Mah., Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X