şubat, 2020

paz16şub21:00paz23:59blankGipsy Kings by André Reyes @ Zorlu PSMZorlu PSMEtkinlik Tarzı:PopEtkinlik Yeri:İstanbul,Zorlu PSM Sanatçı: Gipsy Kings by André Reyes

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Grammy Ödüllü Latin pop müzik efsaneleri Gipsy Kings, “Gipsy Kings by André Reyes” projeleriyle yoğun talep üzerine 16 Şubat’ta yeniden İstanbul’da, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde!

 

Gipsy Kings by André Reyes

Dünya müzik tarihine “Bamboléo” ve “Volare” gibi zamansız şarkılar kazandıran Gipsy Kings, kariyerleri boyunca Latin ritimlerini batının popuyla harmanlayıp, flamenko stiliyle birleştirerek karşı konulmaz melodiler üretmeyi başarmanın ötesinde, milyonlarca dinleyiciye ulaştırdı.

Grubun kurucusu André Reyes tarafından yönetilen Gipsy Kings, Mario Reyes ve Chico Castillo'nun değerli katılımlarıyla imza attıkları 'Tour Gipsy Unidos' adlı gösterisiyle de sevenlerini heyecanlandırmaya devam ediyor.

Reggae ve caz gitarı, Latin ve Küba stillerine Arap müziği dokunuşları ekleyerek otantik bir bileşim ortaya koyan Grammy Ödüllü efsane grup, müziklerinde tarihi ve kültürel mirası barındırıyor.

Çok kültürlülüğü kusursuz bir şekilde taşıyan Gipsy Kings, bu sayede Çin'den Brezilya'ya, New Orleans'dan Rusya'ya, Avustralya'dan Afrika'ya kadar, müziklerini taşıdıkları her noktada büyük talep gördü ve dünya çapında yaklaşık 20 milyon albüm sattı. Ateşli ve tutkulu performanslarıyla bize müzikal bir ziyafet yaşatacak Gipsy Kings, “Gipsy Kings by André Reyes” projesi ile 16 Şubat’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde!

Sanatçı

Gipsy Kings by André Reyes

Etkinlik Tarihi

(Pazar) 21:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Zorlu PSM

Levazım Mah., Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X