haziran, 2019

cum21haz(haz 21)15:00paz23(haz 23)23:59Etkinlik İptal EdildiGezginfest Van 2019Etkinlik Tarzı:Caz,Pop,Rap/HipHop,Rock,World Music Sanatçı: Duman

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

https://www.gezginfest.com/post/yeniduyuru

Bu yıl 2.si düzenlenecek Gezgin Fest Van Festivali'ne valilik tarafından izin verilmemesinin ardından GezginFest, festivalin 5-7 Temmuz tarihlerinde Elazığ'da yapılacağını açıklamıştı. Festivalin 24 Haziran'da yaptığı yeni açıklamada "başka şehirde planladığımız etkinliğimiz izin- vakit probleminden dolayı ileri bir tarihe ertelenmiştir" denilerek bilet iade koşullarını belirtildi..

Gezginfest Van bu yıl Van Valiliğinin izin vermemesinden dolayı 5-7 Temmuz tarihlerinde Elazığ'da gerçekleştirilecektir.


Konu ile ilgili Gezgin Fest'in açıklaması şu şekilde; https://www.gezginfest.com/post/basin-duyurusu

Doğunun ilk müzik festivali olma özelliğini taşıyan GezginFest Van, 2019 yılında yine aynı yerinde 21-23 Haziran 2019 tarihlerinde festival severlerle buluşacak. Sanatçı “ Duman “  ile duyurusu yapilan festival 20’ den fazla sanatçısıyla bu yıl da Türkiye' nin en büyük line- up'larından birine ev sahipliği yapacak. Gezgin Fest, Van Gölü kıyısında bulunan Gevaş Ada İskelesinde unutulmaz anlar yaşatacaktır. Interrail Turkiye tarafından gerçekleştirilen proje, sosyal farkındalığı öne çıkarmakla birlikte, ülkenin her tarafından insanları festival alanında world müzik temasıyla yan yana getirecektir. Aynı zamanda kendi bölgesinde uluslararası bir festival olma niteliğini de kazanarak, İran, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan gibi ülkelerden sanatçılar ile benzeri olmayan bir festival deneyimi yaşacataktır. Festival benzersiz coğrafyası ile de kendini gösterecektir. Van gölü ekspresi treni ile yolculuk , Akdamar adası, Urartu tarihi ve muhteşem Van Kahvaltısı’yla, güzel bir doğu kültürü sentezi eglenceyi festival alanından şehre taşıyacaktır  ; sosyal yaşam alanları, oyun parkları, kütüphaneler, engelli çocuklarımızın eğlenebileceği parkurlar, pati dostlarımız için eğlence alanları ise festival alanında festivalcileri karşılayacak sürprizlerle dolu olacaktır . İnsanı ve doğayı seven, hayvan dostlarımıza şefkat gösteren, ‘‘mutluluk paylaştıkça güzeldir’’ felsefesini benimseyen ve binlerce insanı yan yana getiremeyi amaçlayan festival; huzur, mutluluk ve eglence dolu 3 gün için katılımcılarını beklemektedir.

Sanatçı

Duman

Etkinlik Tarihi

21 (Cuma) 15:00 - 23 (Pazar) 23:59

Organizatör

Interrail Türkiyegezginfest@pureads.com Vişnezade Mah. Şenlikdede Dere Sok. No: 33 Beşiktas İstanbul

No Comments

Post A Comment

X