şubat, 2020

cum07şub23:00cum23:59blankFrirave @ Zorlu PSMZorlu PSMEtkinlik Tarzı:ElectronicEtkinlik Yeri:İstanbul,Zorlu PSM Sanatçı: Frirave

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

FRIRAVE IS BACK!

OTP Events olarak aktif olduğumuz 2012-2015 yılları arasında Blasterjaxx, Makj, Danny Avila, Sander Van Doorn, Quintino gibi Big Room'a yön veren sanatçıları ağırladığımız Frirave etkinlik serisi 5 yıl aradan sonra geri dönüyor!

7 Şubat Cuma günü hardstyle'ın dünyadaki 1 numarası Hollandalı Headhunterz Zorlu Performans Sanatları Merkezi Turkcell Sahnesi'nde!

Hardstyle söz konusu olduğunda bu müzik üzerindeki etkisi şüphesiz ki diğer isimlerden çok daha büyük olan Headhunterz, ilk parçaları yayınlandıktan itibaren isminden söz ettirmeye başladı. Bu başarısı Defqon.1, Qlimax, Qontinent gibi Q-Dance'in en büyük festivallerinin yanısıra Tomorrowland, Coachella, Ultra ve benzeri dev festivallerde de performans sergilemesini beraberinde getirdi. 

Frirave'in geri dönüşüyle beraber muhteşem bir geceye imza atacak olan Headhunterz'a lokal sahneden Arem Ozguc & Arem Arman, Ersin Aylı ve Sercan Yanbay eşlik edecek.

Sanatçı

Frirave

Etkinlik Tarihi

(Cuma) 23:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Zorlu PSM

Levazım Mah., Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X