eylül, 2019

cts28eyl11:00cts23:59blankFestTogether 2019 @ Küçükçiftlik ParkKüçükçiftlik ParkEtkinlik Tarzı:Pop,Rock,Trip-hopEtkinlik Yeri:İstanbul,Küçükçiftlik ParkSanatçı:Athena Sanatçı: Athena, UNKLE, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Kimbra, Son Feci Bisiklet

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Türkiye'nin ilk sürdürülebilir müzik festivali FestTogether, 14 Eylül'de DasDas'ta ve 28 Eylül'de Küçükçiftlik Park'ta iki günde Bob Geldof, UNKLE, Kimbra gibi önemli isimleri ağırlıyor.


Festtogether Line-up
14 Eylül – DasDas
Bob Geldof
Büyük Ev Ablukada Akustik

28 Eylül – KüçükÇiftlik Park
ATHENA
UNKLE
Yüzyüzeyken Konuşuruz
Kimbra
Son Feci Bisiklet

Bu festivale aldığınız biletle Tider, İhtiyaç Haritası, Adım Adım, Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği, Çaba, TOG ve Tohum Otizm Vakfı Sivil Toplum Kuruluşlarına destek vermiş oldunuz.

Dünyadaki tüm büyük festivaller her yıl toplam 20 bin ton atık üretiyor. Kişi başına düşen rakam 2,8 kg. Festtogether'ın en önemli amacı müziğin birleştirici gücünü kullanarak ekolojik bilinci yükseltmek. 

Hedefler
- Sıfır atık seviyesini yakalamak
- Geri dönüşümü ön plana çıkarmak
- Küresel ısınmaya neden olan karbon ayak izini düşürmek
- Sürdürülebilirlik konusuna dikkat çekip farkındalık yaratmak

Çevre duyarlılığına sahip sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek, Türkiye'de ilk kez yapılan festivalde gün boyu ekoloji, geri dönüşüm, çevre gibi konularla ilgili atölyeler ve paneller de düzenlenecek.

Sanatçı

Athena, UNKLE, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Kimbra, Son Feci Bisiklet

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 11:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Küçükçiftlik Park

Harbiye Mahallesi, Kadırgalar Yokuşu No:4, 34367 Şişli/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X