eylül, 2019

cts28eyl11:00cts23:59FeaturedFestTogether 2019 @ Küçükçiftlik ParkKüçükçiftlik ParkEtkinlik Tarzı:Pop,Rock,Trip-hopEtkinlik Yeri:İstanbul,Küçükçiftlik ParkSanatçı:Mor ve Ötesi Sanatçı: Bob Geldof, mor ve ötesi, UNKLE, Kimbra, Sophie Hunger, Son Feci Bisiklet

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

FestTogether, ellerinde olmayna sebeplerden dolayı festivali 14 Temmuz yerine 28 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştireceğiniz açıkladı!
 
28 Eylül'de Bob Geldof, mor ve ötesi, UNKLE, Kimbra gibi önemli isimler Türkiye'nin ilk sürdürülebilir müzik festivali FestTogether için Küçükçiftlik Park'ta bir araya geliyor.


 

Festtogether Line-up
Bob Geldof
mor ve ötesi
UNKLE
Kimbra
Sophie Hunger
Son Feci Bisiklet

Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşecek Sürdürülebilir Müzik Festivali Festtogether 'da aldığınız biletle Tider, İhtiyaç Haritası, Adım Adım, Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği, Çaba, TOG ve Tohum Otizm Vakfı Sivil Toplum Kuruluşlarına destek vermiş oldunuz.

Dünyadaki tüm büyük festivaller her yıl toplam 20 bin ton atık üretiyor. Kişi başına düşen rakam 2,8 kg. Festtogether'ın en önemli amacı müziğin birleştirici gücünü kullanarak ekolojik bilinci yükseltmek.

Hedefler - Sıfır atık seviyesini yakalamak - Geri dönüşümü ön plana çıkarmak - Küresel ısınmaya neden olan karbon ayak izini düşürmek - Sürdürülebilirlik konusuna dikkat çekip farkındalık yaratmak

Çevre duyarlılığına sahip sivil toplum kuruluşlarının Küçükçiftlik Park'ta bir araya gelerek, bu yıl ilk defa gerçekleştireceği FestTogether'da gün boyu ekoloji, geri dönüşüm, çevre gibi konularla ilgili atölyeler ve paneller de düzenlenecek.

Sanatçı

Bob Geldof, mor ve ötesi, UNKLE, Kimbra, Sophie Hunger, Son Feci Bisiklet

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 11:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Küçükçiftlik Park

Harbiye Mahallesi, Kadırgalar Yokuşu No:4, 34367 Şişli/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X