haziran, 2019

cum21haz23:00cum23:59Exhale by Amelie Lens @ Zorlu PSMZorlu PSMEtkinlik Tarzı:ElectronicEtkinlik Yeri:İstanbul,Zorlu PSM,Zorlu Studio Sanatçı: Amelie Lens

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Exhale By Amelie Lens 21 Haziran'da Label Project ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi İş Birliği ile İstanbul'a geliyor. 

 

Yakın geçmişin en büyük başarı hikayelerinden biri olarak göz açıp kapayınca kadar kendini modern techno’nun zirvesinde bulan Amelie Lens, bu meteorik yükselişini dünyanın her köşesindeki sold-out performansları, lider sanatçıların desteği ve henüz kurduğu Lenske plak şirketiyle taçlandırdı.

Belçika’nın son yıllarda dünyaya sunduğu en heyecan verici isimlerden olan ve ‘bir fenomen’ olarak tanımlandığı Mixmag tarafından 2018’in en iyi ikinci DJ’i seçilen Amelie Lens21 Haziran’da kendi imzasını taşıyan techno konseptli ‘Exhale’ turunu İstanbul’a getiriyor!

Label Project ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi iş birliğiyle, Ana Tiyatro Sahnesi ve Studio’da eşzamanlı gerçekleştirilecek olan gecede Lens’e canlı performansıyla 999999999, AIROD, Farrago, Milo Spykers ve lokal sahneden Gräfin eşlik edecek.

Unutulmayacaklar arasına geçecek olan bu etkinliğin çok sınırlı sayıdaki Early Bird biletleri çok yakında satışta!

- 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe ebeveynlerinin (anne ve/veya baba) refakatinde katılabilirler.
- The event is 18+. The guests under 18 will only be admitted if they are accompanied by their legal parents.
- Zorlu PSM kapalı alanlarında sigara içmek kesinlikle yasaktır. Bu kurala uymayanlar mekan dışına çıkarılırlar, tekrar mekana alınmazlar ve biletleri iade edilmez.
- Smoking is strictly prohibited at indoor areas of Zorlu PSM. Those who do not follow this rule will directly be taken out of the venue and will not be let in. The tickets will not be refunded.

 

#amelilens #exhale #techno #music #istanbul #party #biletler #tickets #labelproject #zorlupsm #zorlupsmstudio #parti #konser #DJ

Sanatçı

Amelie Lens

Etkinlik Tarihi

(Cuma) 23:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Zorlu PSM

Levazım Mah., Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Organizatör

Label Projectinfo@gezimakinesi.com Konaklar Mah. Selvili Sok. Emlak Bankası Apt. 1/2 D:1 4.Levent – İstanbul

No Comments

Post A Comment

X