eylül, 2019

cum13eyl21:00cum23:59Evanescence + Veridia @ VW ArenaVolkswagen ArenaEtkinlik Tarzı:RockEtkinlik Yeri:İstanbul,volkswagen arena Sanatçı: Evanescence, Veridia

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Müziğinde rock, metal ve senfonik öğeleri birleştiren Evanescence, “Synthesis Live” turu ile şehrin olmazları olduran festival markası İstanbul Blue Night sponsorluğunda 13 Eylül’de Volkswagen Arena’ya konuk oluyor! Evanescence öncesinde, alternatif rock’ı ve pop’u kendine özgü stiliyle bir araya getiren VERIDIA’yla buluşuyoruz.


Evanescence

Müzisyen ve şarkı yazarı Amy Lee liderliğinde 2000’li yılların başında kurulan Evanescence, 2003’te yayımladığı çıkış albümü “Fallen” ile kısa sürede yükselerek listelerin başında yer almayı başardı. Grup, ilk albümde yer alan “Bring Me To Life” parçasıyla 2004 Grammy Ödülleri’nde “En İyi Hard Rock Performansı” ödülünü aldı.  20 yıllık müzik kariyerleri boyunca “Bring Me To Life”, “My Immortal”, “Going Under”, “Call Me When You’re Sober” ve “Lithium” gibi parçalarıyla rock sahnesinin klasikleri arasına giren Evanescence; organik seslerin synth’lerle bir araya geldiği, klasik müzik ve rock öğelerini barındıran dördüncü stüdyo albümleri “Synthesis”i 6 yıllık aradan sonra yayımladı. Yapım sürecinde, Amy Lee’nin yaratıcı fikirleri ve rüyalarından beslendiği albümde; yeni parçaların yanı sıra, önceki üç albümde yayımlanmış şarkıların yeni yorumları yer alıyor. “Synthesis”te Lee’nin vokaldeki ve piyanodaki ustalığına; grubu, David Campbell’ın aranjmanları ve geniş bir senfoni orkestrası eşlik ediyor. Grubun albümde yer alan yeni parçalarından birkaçı; EDM, funk ve hip hop gibi türlerin etkisini taşıyarak grubun gelecekteki müzikal yönüne işaret ediyor.

Evanescence’in, sound’unda sunduğu yeni yaklaşımların ve eski parçalarının yeni düzenlemelerinin yer aldığı son albümleri “Synthesis”e eşlik etmek için İstanbul Blue Night Sponsorluğunda 13 Eylül’de Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferinde buluşuyoruz.

Ön Grup: VERIDIA

2014’te kurulan Dallas çıkışlı VERIDIA, alternatif rock’ı ve pop’u kendine özgü stiliyle bir araya getiriyor. Güçlü vokalinin yanı sıra grubun önderliğini yapan Deena Jakoub, gitarda Brandon Brown ve davulda Kyle Levy’den oluşan VERIDIA; yayımladığı 2 kısaçalar ve dünyanın farklı yerlerinde verdikleri konserlerin ardından hayran kitlesini genişletti. Dinleyicilerinin uzun süredir beklediği çıkış albümleri “The Beast You Feed”, 2018’in başında yayımlandı. 2016 yılında Evanescence ile tura çıkan ekip, 3 yıl sonra tekrardan Evanescence ile aynı sahneyi paylaşacak.
 
 
İstanbul Blue Night Presents: Evanescence Program Akış

14:00: Meet&Greet ve Soundcheck Bilet Kontrolü
14:45: Meet&Greet ve Soundcheck Kapı Açılış
15:45: Soundcheck Başlangıç
16:15: Meet&Greet Başlangıç
18:00: Öncelikli Merchandise Satış Başlangıcı
18:30: Konser Kapı Açılış
18:30: Çağlan Tekil DJ Set
20:30: VERIDIA
21:30: Evanescence

Sanatçı

Evanescence, Veridia

Etkinlik Tarihi

(Cuma) 21:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Volkswagen Arena

UNIQ İstanbul - Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. Ayazağa Cendere Yolu No: 4 AYAZAĞA / İstanbul

Organizatör

No Comments

Post A Comment

X