mayıs, 2020

prş28may(may 28)12:00paz31(may 31)23:00blankEskifest 2020Eskişehir Mola TesisleriEtkinlik Tarzı:Pop,RockEtkinlik Yeri:Eskişehir,İç AnadoluSanatçı:MilyonFest

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Milyon Yapım tarafından düzenlenen Eskifest 2020, 28-29-30-31 Mayıs tarihlerinde Eskişehir Mola Tesisleri'nde düzenlenecek.

 

24-25-26-27 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Milyonfest Eskişehir öncesinde Eskişehir'li festivalseverler yine müzik dolu dört gün geçirecekler.

 

Geçtiğimiz yıl Şebnem Ferah, Selda Bağcan, mor ve ötesi, maNga, Athena, Kadebostany, Ceza, Duman, Cem Adrian, Gaye Su Akyol, Adamlar gibi isimleri ağırlayan Ekşifest, Eskişehir'de yazı yeniden eğlenceli dört günlük bir festivalle karşılayacak.

Eskifest, Milyonfest Eskişehir ile birlikte Eskişehir'in en önemli etkinliklerinden biri haline gelmiş durumda.


Eskifest ve Festivalleri Konserajandası'ndan Takip Edin

Eskifest ve Milyonfest Eskişehir hakkındaki tüm gelişmeleri, Milyon Yapım ve Umut Kuzey imzalı festivallerin yanı sıra Türkiye'de gerçekleşecek en önemli festivalleri Konserajandası'ndan takip edebilirsiniz. 

Bu yıl gerçekleşecek tüm festivalleri görmek için festivaller sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2018'den bugüne Türkiye'de ve yakın coğrafyada gerçekleşecek tüm önemli müzik etkinliklerini sizlere en doğru ve en hızlı şekilde ulaştırmaya devam edeceğiz.

 

İç Anadolu Bölgesi'nin En Önemli Etkinlikleri Konserajandası'nda

Eskişehir, Ankara ve Konya başta olmak üzere İç Anadolu Bölgesinde gerçekleşecek en önemli müzik etkinliklerini, konserleri ve festivalleri konserajandası'ndan takip edebilirsiniz. İç Anadolu Bölgesi Konser Ajandası'na ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

 

Konserajandası'nı Sosyal Medyadan da Takip Edin!

Konserajandası'nın sosyal medya hesapları 2008 yılından beri sizinle. Bizi takip etmek için tüm mecralarda @konserajandasi aliasını takip edebilirsiniz.

Facebook : https://facebook.com/konserajandasi
Instagram : https://instagram.com/konserajandasi
Twitter : https://twitter.com/konserajandasi

 

Eskifest Biletleri MilyonBilet'te!

Eskifest ve Milyon Yapım'ın düzenlediği festivallerin biletleri Milyonbilet.com üzerinden satılmakta. Festivalin biletlerini almak için etkinlik sayfasında Bilet Al linkini tıklayabilirsiniz.

Etkinlik Tarihi

28 (Perşembe) 12:00 - 31 (Pazar) 23:00

Etkinlik Mekanı

Eskişehir Mola Tesisleri

Zincirlikuyu Mah. Aktürk Sok. No:39 TEPEBAŞI / Eskişehir

No Comments

Post A Comment

X