şubat, 2020

cts29şub22:00cts23:59Eats Everything @ Zorlu PSMZorlu PSMEtkinlik Tarzı:ElectronicEtkinlik Yeri:İstanbul,Zorlu PSM Sanatçı: Eats Everything

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Sonar Istanbul Pre-Event w/ Eats Everything

2020’ye damgasını vuracak Sónar Istanbul’a bu sene Eats Everything’in vurucu performansıyla hazırlanıyoruz! Geçen sene Afyonbando’nun sahne aldığı Sonar Istanbul Pre-Event gecesi için 29 Şubat’ta Turkcell Sahnesi’nde buluşalım!


Daniel Pearce, yani bildiğimiz adıyla Eats Everything; kısa süre önce atıldığı elektronik müzik dünyasında derin izler bırakmayı şimdiden başardı. Prodüktör kimliği ve birbirinden başarılı remiksleriyle kendini sahne ışıklarının altında bulan DJ’i bugün Glastonbury’de FatBoy Slim ile b2b çalarken ya da Warehouse Project, Printworks ve Resistance gibi kulüplerde set’in başında bulabiliriz. İlk yıllarında Bristol kulüplerinde jungle ve drum’n’bass setlerine imza atan Eats Everything, çağdaş bir elektronik müzik ve techno üreticisine evrilmesinin ötesinde kendi etiketleri Edible ve EI8HT’i kuran, BBC Radio 1’da kendi radyo programını yayınlayan ve popüler partilerin arkasındaki dahi isim olarak da karşımıza çıkıyor. 2011 yılında yayınladığı “Entrance Song” ile hafızalarımıza kazınan, başarılı, tutkulu, mütevazi ve bir o kadar da renkli DJ’i bizi Sónar Istanbul’a hazırlayacağı gece için 29 Şubat’ta Turkcell Sahnesi’nde buluşuyoruz!- 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe sadece kendi anne ve/veya babalarının refakatinde katılabilirler.

- Belirtilen saat kapı açılış saatidir.

Sanatçı

Eats Everything

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 22:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Zorlu PSM

Levazım Mah., Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X