ağustos, 2019

cts03ağu12:00cts23:59blankDiynamic Festival 2019 @ Milyon Beach & VW ArenaMilyon Beach KilyosEtkinlik Tarzı:ElectronicEtkinlik Yeri:İstanbul,Milyon Beach Kilyos,volkswagen arena Sanatçı: Solomun, Adriatique, ELAX aka Boyz Noize, Kollektiv Turmstrasse, Adana Twins, Magdalena, Lehar, Undercatt, Magit Cacoon, Musumeci, Moscoman, Innellea, Andy Bros

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Solomun'un sahibi olduğu Hamburg çıkışlı Diynamic Festival, 3 Ağustos'ta tam kadro Istanbul'da gerçekleşiyor. Gün boyunca Milyon Beach'te gerçekleşecek festival gece yarısından sonra Volkswagen Arena'ya taşınıyor.

"Kısa sürede elektronik müzik sahnesinin en prestijli festivallerinden biri olan Diynamic Festival, bu yıl Amsterdam, Münih ve Barcelona'nın ardından yeniden İstanbul’a gelmeye hazırlanıyor.

Almanya’nın Hamburg şehrinde Solomun ve Adriano Trolio tarafından kurulan Diynamic, ilk olarak 2015 yılında İstanbul’u ziyaret etmişti.

Geçtiğimiz senelerde tüm dünyayı dolaşan Diynamic Festival, Istanbul'a bu sefer Solomun, Adriatique, ELAX aka Boyz Noize, Kollektiv Turmstrasse'nin yanı sıra Adana Twins, Magdalena, Lehar, Undercatt, Magit Cacoon, Musumeci, Moscoman, Innellea ve Andy Bros gibi isimleri kadrosuna ekleyerek geliyor."

LINE-UP
Solomun
Adriatique
ELAX aka Boyz Noize
Kollektiv Turmstrasse
Adana Twins
Magdalena
Lehar
Undercatt
Magit Cacoon
Musumeci
Moscoman
Innellea
Andy Bros

Milyon Beach - Kapı Açılış: 12:00 Kapanış: 23:59
Volkswagen Arena - Kapı Açılış: 00:00

Sanatçı

Solomun, Adriatique, ELAX aka Boyz Noize, Kollektiv Turmstrasse, Adana Twins, Magdalena, Lehar, Undercatt, Magit Cacoon, Musumeci, Moscoman, Innellea, Andy Bros

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 12:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Milyon Beach Kilyos

Milyon Beach Kilyos (Eski Babylon Beach) SARIYER / İstanbul

No Comments

Post A Comment

X