kasım, 2019

prş07kas22:00prş23:59Claptone @ Zorlu PSMZorlu PSMEtkinlik Tarzı:ElectronicEtkinlik Yeri:İstanbul,Zorlu PSM Sanatçı: Claptone

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Altın maskesinin altında deep house’ın en güzel tınılarını saklayan Claptone, 2017’de imza attığı unutulmaz MIX Festival performansından sonra 7 Kasım’da yeniden Zorlu PSM’de!


Altın kuş maskesinden kolayca ayırt edebildiğimiz Berlinli prodüktör ve DJ Claptone, indie dance ve deep house arasında kurduğu güçlü köprü ile de ayrışmayı başarıyor. Sınırsız enerji ve dans dolu melodileri parçalarından eksik etmeyen gizemli DJ, derinden de olsa yalnızlık ve kalp kırıklığına değinmeyi ihmal etmiyor. 2011’de aşina olduğumuz melodileri kullandığı teklilerleriyle hayatımıza giren sanatçı, 2015’te Peter Bjorn and John, Clap Your Hands Say Yeah, Jimi Tenor ve Young Galaxy gibi isimlerin yer aldığı ilk albümünü yayınladı. 2019’da ise TENDER, Zola Blood, Jones ve Blaenavon gibi birçok ismin içerisinde bulunduğu Fantast albümünü yayınladı. Mistik bir varlığı andıran kostümüyle dinleyicilerini sonik bir serüvene çıkaracak Claptone, 7 Kasım’da Turkcell Sahnesi’nde!

Sanatçı

Claptone

Etkinlik Tarihi

(Perşembe) 22:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Zorlu PSM

Levazım Mah., Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X