ağustos, 2019

paz04ağu20:30paz23:59Career Suicide @ İstanbul KargaKargArtEtkinlik Tarzı:PunkEtkinlik Yeri:İstanbul Sanatçı: Career Suicide, Crudez, Backover

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Wargasm Sunar: Kanada'lı oldschool hardcore punk grubu Career Suicide ile İstanbul'dan Crudez ve Backover, 4 Ağustos Pazar akşamı Kadıköy Karga Bar'da!


► Career Suicide (Kanada)
2001 yılında Toronto’da kurulan Career Suicide, 80’li yılların hızlı oldschool hardcore punk'ını yüzünüze vururken, müziğindeki Circle Jerks, Minor Threat, Wasted Youth vb. gibi grupların etkisini sonuna kadar hissedeceksiniz.
Kurulduğu yıldan beri kadrosunda yaşanan değişiklikler içinde "Attempted Suicide" albümünde davul görevini Municipal Waste, Government Warning gibi gruplarla çalışmış olan dönemin en önemli punk müzisyenlerinden biri olarak kabul edilen rahmetli Brandon Ferrell üstlenmiştir.
2003-2016 yılları arasına 4 uzun çalar ve 7 kısa çalar sığdıran topluluk Avrupa turnesi kapsamında ilk kez İstanbul’da olacak.

Anthology Of Releases (2001-2003)
https://www.youtube.com/watch?v=ZgA-bkEpvkE

Anthology Of Releases (2004-2005)
https://www.youtube.com/watch?v=PUY1aDkXQOM

Attempted Suicide LP (2006)
https://www.youtube.com/watch?v=6zac9ygwkSA

Machine Response LP (2017)
https://www.youtube.com/watch?v=IgfS_nw9ePE

► Crudez
Nam-ı diğer UK82 olarak adlandırılan İngiltere'nin ikinci dalga punk müziğinin çiğ, basit, provokatif tarafını dışa vuran topluluk, Ugly Shadows'un küllerinden doğmuş ve temelleri 2017 sonlarında atılmıştır. İlk uzun çaları "Jungle Jeopardy" Norveç'li label Byllepest Distro tarafından geçtiğimiz Mayıs sonunda yayınlanan grup, uzak kaldığı uzun zaman ardından İstanbul'da ilk kez sahne alacak ve ilk albümünün çıkışını lokal seyirciyle kutlayacak.

https://byllepestdistroofficial.bandcamp.com/album/bpd044-jungle-jeopardy-lp

► Backover
2017 çıkışlı İstanbullı hardcore punk grubu. Hardcore'un çiğ ve sert olduğu kadar aynı zamanda hassas ve duygusal da olduğunu savunan genç grup, 2019'un Ocak ayında "First Steps" isimli EP'leriyle Türk sahnesinde yerlerini almaya başladılar. 90'lar ve 2000'lerin hardcore gruplarından etkisini alan grup, eskisi kadar agresif ve çiğ ama aynı zamanda daha duygusal ve ağır melodilerle dolu, daha olgunlaşmış yeni soundlarını ortaya koyacakları ilk long play albümleri için çalışmalara başladılar bile.

https://mevzurecords.bandcamp.com/album/first-steps-mr015


Kapı Açılış: 20:30
Giriş: 25TL (Sadece kapıda)

Etkinlikte kredi kartı geçmemektedir. 18 yaş sınırı vardır. Konser ücretine herhangi bir promosyon dahil değildir.

Sanatçı

Career Suicide, Crudez, Backover

Etkinlik Tarihi

(Pazar) 20:30 - 23:59

Etkinlik Mekanı

KargArt

Caferağa Mh., Kadife Sk. No:16, 34710 Kadıköy/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X