kasım, 2019

çrş20kas21:00çrş23:59blankBlaze Bayley @ Bursa High OutBursa High OutEtkinlik Tarzı:MetalEtkinlik Yeri:Bursa,MarmaraSanatçı:Blaze Bayley Sanatçı: Blaze Bayley, Thomas Zwijsen, Wiki Krawczyk

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Iron Maiden'ın 90'lı yıllardaki unutulmaz solisti Blaze Bayley 20 Kasım'da Bursa'da "fişsiz" konser verecek!


Birbirinden önemli müzisyen ve grupları Türk izleyicilerle buluşturan %100 METAL serisi ünlü Heavy Metal grubu Iron Maiden'ın 90'lı yıllardaki solisti Blaze Bayley turnesi ile devam ediyor.

Şubat 2018'de İstanbul, İzmir ve Ankara'da üst üste 3 gece kapalı gişe konserler veren Blaze Bayley ve Thomas Zwijsen yoğun istek üzerine yeniden Türkiye'de!

Sosyal medyada yayınladığı videolar ve Nylon Maiden adıyla yayınladığı albümler ile büyük ilgi çeken gitarist Thomas Zwijsen ve kemancı Wiki Krawczyk ile birlikte sahne alacak olan Blaze Bayley konserlerde sadece kendi döneminden değil, Iron Maiden'ın eski dönemlerinden şarkıları seslendirecek.

%100 METAL'in katkıları ile 18 Kasım Pazartesi İstanbul, 19 Kasım Salı Antalya, 20 Kasım Çarşamba Bursa, 21 Kasım Perşembe Ankara ve 22 Kasım Cuma Eskişehir'de gerçekleşecek olan konserlerde Blaze Bayley, Iron Maiden'ın ve Wiki Krawczyk "Lord Of The Flies", "Futureal", "Blood Brothers", "Wasted Years", "The Trooper" ve birçok önemli Blaze Bayley şarkısını çalacak.

Bugüne dek Moonspell, Evgeny Grinko, Wardruna, Richie Kotzen, Mr. Big, Dave Lombardo, God Is An Astronaut, Warrel Dane, Moonspell gibi grup ve müzisyenlerin Türkiye konserlerini düzenleyen MoodLive organizasyonu ile gerçekleşecek konserde IRON MAIDEN hayranları bir araya gelecek.

%100 METAL kapsamında gerçekleşecek Blaze Bayley Türkiye Turnesi 2019 yılının unutulmaz konserleri arasına girecek.

Sanatçı

Blaze Bayley, Thomas Zwijsen, Wiki Krawczyk

Etkinlik Tarihi

(çarşamba) 21:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Bursa High Out

Kükürtlü Mahallesi Oulu Caddesi, Oylum Çarşısı 16080 OSMANGAZİ / Bursa

Organizatör

moodlive

No Comments

Post A Comment

X