nisan, 2019

cts27nis12:00cts23:59blankBabylon Soundgarden @ bomontiAdaBomontiadaEtkinlik Tarzı:Electronic,Pop,Punk,Rap/HipHop,Rock,World MusicEtkinlik Yeri:BomontiadaSanatçı:Kendine Has Sanatçı: GUTS & Les Akaras de Scoville, Dubioza Kolektiv, Kaan Düzarat, İlhan Erşahin, Boogie Belgique, Ege Çubukçu, Hey! Douglas, Ah! Kosmos, Elektro Hafız, doubledecker, DearHead, BREK, Netam, MARCH, Zeynep Erbay, Gunesta, Uninvited Jazz Band, DJ Style-ist, Serdar Orcan, Mr.Murdoc

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

1999’dan beri farklı coğrafyalara ve yeni ritimlere açılan Babylon’un, 20.yılını; “Kendine Has Babylon Soundgarden”a herkesi davet ederek kutluyoruz. 27 Nisan Cumartesi BomontiAda'da gerçekleşecek Babylon Soundgarden festivali 3 sahnesinde bir çok grup ve müzisyeni konuk edecek.

Yapı Kredi bomontiada’yı festival ortamına çeviren Babylon Soundgarden, Pozitif deneyimi ve Kendine Has’ın katkılarıyla 27 Nisan Cumartesi günü şehre dönüyor. Bu sene ücretsiz gerçekleşecek festivalde; GUTS & Les Akaras de Scoville, Dubioza Kolektiv, Kaan Düzarat feat. İlhan Erşahin, Boogie Belgique, Ege Çubukçu, Hey! Douglas, Ah! Kosmos, Elektro Hafız, doubledecker, DearHead, BREK, Netam, MARCH, Zeynep Erbay, Gunesta, Uninvited Jazz Band, Radyo Babylon DJ’leri, DJ Style-ist, Serdar Orcan ve Mr.Murdoc konuğumuz olacak.

Dört tarafı müzikle çevrilecek Yapı Kredi bomontiada’da, Kendine Has, Babylon ve Jungle isimli 3 farklı sahnede gerçekleşecek konserlerin yanı sıra, ATÖLYE iş birliğiyle de yaratıcı sohbet ve aktivitelere katılacağız.

 

Sanatçı

GUTS & Les Akaras de Scoville, Dubioza Kolektiv, Kaan Düzarat, İlhan Erşahin, Boogie Belgique, Ege Çubukçu, Hey! Douglas, Ah! Kosmos, Elektro Hafız, doubledecker, DearHead, BREK, Netam, MARCH, Zeynep Erbay, Gunesta, Uninvited Jazz Band, DJ Style-ist, Serdar Orcan, Mr.Murdoc

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 12:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Bomontiada

Merkez Mahallesi, Silahşör Caddesi & Birahane Sokak Tarihi Bomonti Bira Fabrikası No:1, 34384 Şişli/İstanbul

Organizatör

blank

No Comments

Post A Comment

X