nisan, 2020

cum03nis22:00cum23:59Etkinlik İptal EdildiANNA + Headless Horseman + Wehbba @ Zorlu PSMZorlu PSMEtkinlik Tarzı:ElectronicEtkinlik Yeri:İstanbul,Zorlu PSM Sanatçı: ANNA, Headless Horseman, Wehbba

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

We Luv Techno! Intense w/ ANNA, Headless Horseman, Wehbba Zorlu PSM etkinliği Corona Virüsü (Covid-19) Salgın önlemleri nedeniyle iptal edilmiştir.

İlgili haberi https://www.konserajandasi.com/corona-virus-2020-icin-sosyal-hayatin-sonu-mu/ adresinde bulabilirsiniz.

 

 

Techno’yu bir sanata dönüştüren seri “We Luv Techno! Intense" 3 Nisan’da, Turkcell Sahnesi’nde Brezilya’nın en önemli ihracatlarından biri olan ANNA, son yılların en iddialı techno sanatçılarından Headless Horseman ve Brezilya’nın global techno elçisi Wehbba’yı ağırlıyor!

 

ANNA

Henüz 14 yaşındayken, babasının Brezilya’da işlettiği gece kulübünde elektronik müziğe olan aşkını keşfeden ANNA, çarpıcı beat’leriyle sektörde başarıdan başarıya koşuyor. 2016 yılında İbiza’da düzenlenen DJ Awards’da En Yenilikçi Artist ödülüne sahip techno DJ’i, Tomorrowland, Movement Detroit ve Awakenings gibi önemli müzik festivallerinde de yerini koruyor. “Hidden Beauties”, Beatport listelerinden aylarca düşmediği gibi, 2018’de “Singularity” ile birlikte Mixmag‘in 50 en iyi parça listesinde yer aldı. 2018’i Yılın DJ’i ödülüyle kapatan ANNA, vinly set olarak gerçekleştirdiği Cercle performansıyla iki milyona yakın izlendi. Pitchfork, DJ Mag ve Mixmag gibi platformlarda övgüyle bahsedilen, Brezilya’nın en önemli ihracatlarından biri gösterilen ANNA, bitmek bilmeyen enerjisiyle “We Luv Techno” Intense kapsamında 3 Nisan Cuma akşamı bu kez Turkcell Sahnesi’nde!


Headless Horseman

Son yılların en iddialı ve en merak uyandıran techno sanatçısı Headless Horseman, vurucu beatlerden oluşacak canlı setiyle, We Luv Techno INTENSE gecesine damgasını vuracak.


Wehbba

Brezilya’nın en sevilen isimlerinden olmasının yanı sıra dünya çapında başarılara imza atan DJ ve prodüktörü Wehbba, elektronik müziğin büyükelçilerinden. Yıllar içinde Drumcode, Hotflush, Soma, Second State, 2020Vision, Bedrock, Elevate, Knee Deep in Sound ve Laurent Garnier, Danny Tenaglia, John Digweed, Stacey Pullen, Joseph Capriati, Stephan Bodzin, Marc Houle ve ANNA — gibi sektörün en saygın sanatçılarıyla çalışmalar gerçekleştiren Brezilya’lı elektronik music yıldızı “We Luv Techno” Intense ile Turkcell Sahnesi’ni sallayacak.

Brezilya’nın yıldızı Wehbba bu günlerde Adam Beyer'in ikonik etiketi “Drumcode”dan yayınlayacağı yeni EP’si üzerinde çalışıyor.

Sanatçı

ANNA, Headless Horseman, Wehbba

Etkinlik Tarihi

(Cuma) 22:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Zorlu PSM

Levazım Mah., Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X