eylül, 2019

cts07eyl21:00cts23:59blankAnathema @ Zorlu PSMZorlu PSMEtkinlik Tarzı:MetalEtkinlik Yeri:İstanbul,Zorlu PSMSanatçı:Anathema Sanatçı: Anathema

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

29 yıl önce Liverpool’da başlayan duygusal başkaldırı Anathema, 3 konserlik Türkiye Turnesi kapsamında çok özel bir konserle 7 Eylül 2019 Cumartesi günü İstanbul'da Zorlu PSM - Turkcell Sahnesi’nde.

"Anathema Special By_Request, grubun hayranlarının ortak yaratıcılığında gerçekleşen kolektif bir deneyim. Ülkemiz dışında sadece evleri olan Liverpool’da gerçekleştirilecek olan bu çok özel şovda konserlerin playlistlerine sevenleri karar verecek ve grubun tüm dönemlerini kapsayacak olan bu konserlerde en sevilen Anathema şarkılarını hep birlikte söyleyeceğiz.

Anathema müzikal yolculuğu boyunca değişti ve gelişti ama her zaman bizi duyguların en yoğun zaman/mekanlarına taşımayı sürdürdü. Arzu ve acının içinde kaybolsa da vakur bir edayla hayatla yüzleşen ve daima evrimleşen yanımızla irtibat kurdular. Vincent Cavanagh’ın sırdaşımız gibi benimsediğimiz sesi, Danny Cavanagh’ın gitarından dökülen o muhteşem melodilerle olan eşsiz birleşimi şarkılarıyla Anathema her gün yeni gönüllere dokunmayı da başarıyor.

7 Eylül 2019’da Zorlu PSM - Turkcell Sahnesi’nde bu çok özel deneyimde buluşacak olan sevenlerinin bu ortak yaratımda yer almak için yapması gereken tek şey oluşturulacak linkteki listede en sevdiği 10 Anathema şarkısını işaretlemek."

Anathema Special By_Request’de buluşmak üzere. Organizasyon Vera Müzik ve Freebird Agency.

Sanatçı

Anathema

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 21:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Zorlu PSM

Levazım Mah., Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Organizatör

blank

Vera Music Productionsbilgi@veramuzik.com.tr İstanbul

No Comments

Post A Comment

X