eylül, 2019

cum06eyl21:00cum23:59blankAnathema @ Ankara Milyon PerformanceAnkara Milyon Performance HallEtkinlik Tarzı:MetalEtkinlik Yeri:AnkaraSanatçı:Anathema Sanatçı: Anathema

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

29 yıl önce Liverpool’da başlayan duygusal başkaldırı Anathema, çok özel bir konserle 6 Eylül 2019 Cuma günü Milyon Performance Hall’da.


"Anathema Special By_Request, grubun hayranlarının ortak yaratıcılığında gerçekleşen kolektif bir deneyim. Ülkemiz dışında sadece evleri olan Liverpool’da gerçekleştirilecek olan bu çok özel şovda konserlerin playlistlerine sevenleri karar verecek ve grubun tüm dönemlerini kapsayacak olan bu konserlerde en sevilen Anathema şarkılarını hep birlikte söyleyeceğiz. 

Anathema müzikal yolculuğu boyunca değişti ve gelişti ama her zaman bizi duyguların en yoğun zaman/mekanlarına taşımayı sürdürdü. Arzu ve acının içinde kaybolsa da vakur bir edayla hayatla yüzleşen ve daima evrimleşen yanımızla irtibat kurdular. Vincent Cavanagh’ın sırdaşımız gibi benimsediğimiz sesi, Danny Cavanagh’ın gitarından dökülen o muhteşem melodilerle olan eşsiz birleşimi şarkılarıyla Anathema her gün yeni gönüllere dokunmayı da başarıyor. 

6 Eylül’de Milyon Performance Hall’da bu çok özel deneyimde buluşacak olan sevenlerinin bu ortak yaratımda yer almak için yapması gereken tek şey oluşturulacak linkteki listede en sevdiği 10 Anathema şarkısını işaretlemek."

Anathema Special By_Request’de buluşmak üzere. Organizasyon Vera Müzik ve Freebird Agency.

Sanatçı

Anathema

Etkinlik Tarihi

(Cuma) 21:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Ankara Milyon Performance Hall

Bahçelievler Mah. Azerbaycan Cad. No:41 Bahçelievler

Organizatör

blank

Vera Music Productionsbilgi@veramuzik.com.tr İstanbul

No Comments

Post A Comment

X