aralık, 2019

cts14ara20:00cts23:59blankAmorphis @ Ankara Milyon PerformanceAnkara Milyon Performance HallEtkinlik Tarzı:MetalEtkinlik Yeri:AnkaraSanatçı:Amorphis,Yüzdeyüz Metal Sanatçı: Amorphis

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Finlandiya’nın heavy metal güzellemesi Amorphis, kuzeyin en coşkulu melodileriyle 14 Aralık 2019 Cumartesi günü Ankara Milyon Performance Hall’da olacak.


1990 yılında temelleri atılan ve müzikal geçmişi başarılarla dolu olan Amorphis, metal dünyasının en geniş vizyonlu ekiplerinden. Death Metal ile çıktıkları yolda Metal müziğin tüm sınırlarına dokundular, yeni elementler eklediler ve en doğru tabirle kuzeyin modern destanlarını yazdılar. Grubun ilk dönem albümlerindeki yenilikçi sound ve death metalin geleneksel halk, psychedelia ve progresif unsurlarla birleşmesi sayesinde sağlam bir hayran kitlesi kazandılar ve bu özgün Amorphis imzası grubun müzikal tarzını belirlemeye devam etti.

2018 yılında yayınlanan Queen of Time ile grubun tüm kurucu kadrosu yıllar sonra tekrar bir araya geldi ve uzun yıllardır grubu özleyen Türk izleyicisi grubu Aralık ayında bu muazzam kadroyla karşılıyor olacak.

Amorphis 14 Aralık 2019 Cumartesi akşamı Milyon Performance Hall’da.

Sanatçı

Amorphis

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 20:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Ankara Milyon Performance Hall

Bahçelievler Mah. Azerbaycan Cad. No:41 Bahçelievler

Organizatör

blank

Vera Music Productionsbilgi@veramuzik.com.tr İstanbul

No Comments

Post A Comment

X