ocak, 2020

prş23oca21:00prş23:599.Pembe Hayat KuirFest Açılış Partisi @ BabylonBabylon BomontiEtkinlik Tarzı:Alternative,PopEtkinlik Yeri:Babylon,İstanbul Sanatçı: Banu Alkan, Zahter, Dudakların Cengi, Şevval Kılıç, Özgür Kaktüs, Aside, Deus ex Machina

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

Pembe Hayat KuirFest 23 Ocak'ta festivali Afrodit Banu Alkan ile açıyor! 

23-26 Ocak tarihleri arasında, bu yıl 9.su düzenlenecek “Pembe Hayat KuirFest”; 23 Ocak gecesi gerçekleşecek açılış partisinde kainatın Afrodit’i, Banu Alkan’ı konuk ediyor!


“Beyaz Orkide” temasıyla Babylon’da bir araya geleceğimiz açılış partisinde; Banu Alkan’ın öncesinde Zahter’in KuirFest’e özel hazırladığı listesiyle zılgıtlarca eğlenecek, ardından Banu Alkan ile beyaz orkideleri koklayarak yükseleceğiz! Sahneden geçecek Afrodit rüzgarının ardından, İstanbul gecelerinin vazgeçilmezleri arasına giren “Dudakların Cengi”; geceye özel sahnesiyle gala gecesini şanlatacak. Şevval Kılıç’ın techno ritimlerine eşlik ettikten sonra Özgür Kaktüs, Asîde ve Deus ex Machina B3B performansları için dans pistinde buluşacağız.

Gecenin başında kırmızı halı geçidinin ardından basını selamlayarak; bütün şıklığımızla basını selamlayacağız! Lubunyanın MET Galası’na gel ve poz ver lubunya!

Tema: Beyaz Orkide! 

Kuirfest Program

21.00 Zahter
22.30 Banu Alkan
00.00 Dudakların Cengi
00.45 Şevval Kılıç
02.15 Özgür Kaktüs & Asîde & Deus ex Machina

Sanatçı

Banu Alkan, Zahter, Dudakların Cengi, Şevval Kılıç, Özgür Kaktüs, Aside, Deus ex Machina

Etkinlik Tarihi

(Perşembe) 21:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Babylon Bomonti

Merkez Mahallesi, Silahşör Caddesi & Birahane Sokak Tarihi Bomonti Bira Fabrikası No:1, 34384 Şişli/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X