eylül, 2018

cts29eyl21:00cts23:59blank20 Years of RBMA: A Celebration @ Beykoz KunduraRed Bull Music FestivalBeykoz KunduraEtkinlik Tarzı:Electronic Sanatçı: Robogeisha & Seretan, Sassy J b2b Volcov, Talaboman, Vladimir Ivkovic, Baris K, İpek Görgün with Fennesz, Pan Daijing, The Bug feat. Miss Red, Dopplereffekt

blank

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

20 Years of RBMA: A Celebration

Red Bull Music Academy, harekete geçtiği günden bu yana geleceğin müziğini şekillendirmiş yaratıcı müzisyen ve fikirleri destekleyen bir oluşum. Akademi’nin yirminci seneyi devriyesi de doğal olarak müzikal anlamda doyurucu ve ilerici bir kutlamayı hak ediyor. Red Bull Music Festival İstanbul kutlamanın hakkını vermeye niyetli, hem de tam 12 saate yayılan sıra dışı bir deneyimle!
Bu kutlama, görsel olduğu kadar işitsel olarak da iddialı bir içerikle 29 Eylül’de Beykoz Kundura’nın büyüleyici atmosferine kurulacak iki ayrı sahnede şekillenecek. Görsel-işitsel ve deneysel şovlar, partinin başrolde olduğu “Rave” sahnesi ve sahnede ne yaşanacağı konusunda merak uyandıran sanatçı iş birlikleri. Hepsi ve hatta dahası 12 saatlik kesintisiz bir müzik deneyimi olarak sunulacak.
Peki, festivalin bu görkemli organizasyonunda sahnede kimleri izleyeceğiz? Experimental sahnesinde Pan Daijing, The Bug vs Miss Red, İpek Görgün ve Fennesz ortak performansı ile Dopplereffekt’i sahnede göreceğiz.
Partinin başrolde olacağı Rave ayağı ise, Robogeisha ve Seretan’ın B2B performansı ile açılacak, Sassy J B2B Volcov ile devam edecek. Artık gece sabaha doğru uzanmaya başladığındaysa önce John Talabot ve Axel Boman projesi Talaboman’i ardındansa Barış K ve Vladimir Ivkovic’in aynı sahneyi paylaşacağı B2B performansı dinleyeceğiz. Sofistike, nefes kesici ve hareketli performanslara tanıklık etmeye hazır olmakta fayda var!
 • Beykoz Kundura Fabrikası - Ana Sahne
  21:00
  Robogeisha & Seretan
  23:00
  Sassy J b2b Volcov
  01:00
  Talaboman
  03:00
  Vladimir Ivkovic vs Baris K
 • Beykoz Kundura Fabrikası - 2. Sahne
  20:00
  İpek Görgün with Fennesz
  21:30
  Pan Daijing
  23:00
  The Bug feat. Miss Red
  00:30
  Dopplereffekt

Sanatçı

Robogeisha & Seretan, Sassy J b2b Volcov, Talaboman, Vladimir Ivkovic, Baris K, İpek Görgün with Fennesz, Pan Daijing, The Bug feat. Miss Red, Dopplereffekt

Etkinlik Tarihi

(Cumartesi) 21:00 - 23:59 GMT +3

Etkinlik Mekanı

Beykoz Kundura

Yalıköy Mahallesi, Süreyya İlmen Cd. No:1, 34820 Beykoz/İstanbul

No Comments

Post A Comment

X