dünya reggae günü - milyonraggea 1 - Dünya Reggae Günü’nü Milyon Reggaefest ile Kutluyoruz

Dünya Reggae Günü’nü Milyon Reggaefest ile Kutluyoruz

Dünya Reggae Günü, 30 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında, Türkiye Reggae sahnesinin en önemli isimleri ile Milyon Beach Kilyos’ta gerçekleşecek Milyon Reggaefest’te kutlanıyor. Birlikte güzel sloganıyla yola çıkan festival katılımcılarına plaj ve festival keyfini bir arada yaşatmayı hedefliyor.

Milyon Yapım, 2018 Ocak ayı itibariyle hizmete başlayan Milyon Beach Kilyos’un yaz sezonu boyunca gerçekleştireceği etkinliklerden birisini daha açıklıyor.Milyon Yapım organizasyonuyla, Umut Kuzey önderliğinde gerçekleşecek festival iki gün sürecek.

30 Haziran Cumartesi günü başlayacak ve 1 Temmuz “Dünya Reggae Günü” dahilinde eğlenceyi doruk noktasına çıkarcak festival Türk Reggae sahnesinin en önemli isimlerini bir araya getiriyor. Dans, eğlence ve müzik dolu Milyon Reggae Fest’e sende katıl!

 

cts30hazTüm Günpaz01temdünya reggae günü - milyonraggea 150x150 - Dünya Reggae Günü’nü Milyon Reggaefest ile KutluyoruzMilyon Reggaefest 2018Milyon Beach KilyosEtkinlik Tarzı:Rap/HipHop,Reggae,World Music Sanatçı: Supernova, Sattas, Zeytin, Bosphoroots, Çağrı Sinci, Kamufle, Nekre, Şam, Beton Orman Allstars, Ras Memo, Seroman, HighFly, C.Fyah, Da Frogg, Mert Canka, Levvera, Da Proff, Orçun Leo Sünear, Başıbozuk

 

Festival kapsamında sahne alacak isimler:

30 Haziran
Supernova
Zeytin
HipHop Meets Reggae:
Çağrı Sinci, Kamufle, Nekre, Şam
DJ Ras Memo
DJ Seroman
DJ HighFly

1 Temmuz
Sattas
Bosphoroots
Beton Orman Allstars
Mert Canka, Levvera, Da Proff, Orçun Leo Sünear, Başıbozuk
DJ C.Fyah
DJ Da Frogg

İstanbul School of Samba performansı

Post a Comment

X