babylon etkinlikleri - ILHAN ERSAHIN ALI KURU BAB YLONWEB 830x618 copy2 e1568720843255 - Babylon’da bu hafta – 16-22 Eylül

Babylon’da bu hafta – 16-22 Eylül

“Şimdi. Burada. Beraber.” mesajıyla sezona kapılarını açan Babylon’da bu hafta; Türkçe rap sahnesinin yükselen isimlerinden Şam, Technojazz projesiyle İlhan Erşahin ve Ali Kuru ve Türk müziğini disko ritimleriyle yeniden harmanlayan Hey! Douglas
sahne alacak.
 
 
 
Türkçe rap sahnesinin yükselen isimlerinden Şamil Oymak, 19 Eylül’de Babylon’a konuk oluyor! Geçtiğimiz aylarda yeni albümünü yayımlayan Şam’a; 19 Eylül akşamı İstanbul Trip üyelerinden Maestro, Heja, Xir ve Ashoo eşlik edecek.
 
 
 
Cazın ve techno’nun bir araya geldiği “Technojazz” gecesi için İlhan Erşahin ve Ali Kuru, 20 Eylül’de Babylon’da.
Yerli caz sahnesinin en üretken ve eklektik müzisyenlerinden, saksafoncu ve prodüktör İlhan Erşahin; New York sahnesinden beslenen derin müzikal vizyonunu ve deneyimini, Türk alternatif müzik sahnesinin yeni isimleriyle bir araya getiriyor.
İstanbul Sessions, Wonderland, Wax Poetic, Love Trio, Praia Futuro, I led 3 Lives gibi birçok önemli projesiyle ve işbirliğiyle tanınan İlhan Erşahin; elektronik müzik sahnesinin yeni ve yetenekli isimleriyle performanslar veriyor.
Bu isimler arasında önde gelen DJ ve prodüktörlerden Ali Kuru; egzotik tonları ve etkileyici Ortadoğu enstrümanlarını, farklı tempo ve derinliklerdeki beat’lerle birleştirdiği müzikal stilini kurmayı ve adını geniş kitlelere duyurmayı başardı.
 
 
 
Türk müziğini disko ritimleriyle yeniden harmanlayan Hey! Douglas, “License to Dance” serisi kapsamında 21 Eylül gecesi Babylon’da.
Hey! Douglas, 70’li yılların psikedelik, funk ve soul şarkılarını yine 70’lerin disko ritimleri ile harmanladığı altyapılar ve setlerden oluşan performansıyla son zamanların başarılı solo projelerinden.
 
Babylon ahalisini sezon boyunca “Şimdi. Burada. Beraber” olmaya davet ediyor.

Post a Comment

X