İstanbul caz festivali - rplant 800 - 25.İstanbul Caz Festivali Robert Plant ile kapanıyor!

25.İstanbul Caz Festivali Robert Plant ile kapanıyor!

25.İstanbul Caz Festivali, müzik tarihinin en büyük gruplarından birinin sesi ile veda ediyor. Led Zeppelin’in efsanevi vokali Robert Plant, grubu The Sensational Shifters ile 17 Temmuz Salı akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu sahnesinde olacak.

 

Geçtiğimiz yıl çıkardığı son albümü “Carry Fire” ve solo kariyerinden şarkıları seslendirecek Robert Plant’in, İstanbul konserinin setlistinde, geçtiğimiz konserlerinde de yer verdiği Whole Lotta Love, Bring It Home, The Rain Song gibi Led Zeppelin efsanelerinin yanı sıra Babe, I’m Gonna Leave You, Please Read the Letter gibi coverlara yer vermesi bekleniyor.

 

sal17tem21:00sal23:59Featuredİstanbul caz festivali - Robert Plant 150x150 - 25.İstanbul Caz Festivali Robert Plant ile kapanıyor!Robert Plant & The Sensational Space Shifters @ İstanbul Caz FestivaliHarbiye Cemil Topuzlu Açıkhava TiyatrosuEtkinlik Tarzı:Rock Sanatçı: Robert Plant, The Sensational Space Shifters, Seth Lakeman

 

Ön Grup : Seth Lakeman

 

İstanbul Caz Festivali’nin kapanış konserinin programına son gün sürprizi olarak eklenen isim, akustik performansı ile İngiliz Folk müzik sanatçısı Seth Lakeman oldu.

 

 

Konser Programı:

19.00 – Kapı Açılış
20.00 – Seth Lakeman
21.00 – Robert Plant & The Sensational Shifters

Post a Comment

X