aralık, 2018

prş06ara21:00prş23:59Viktor Angelov @ Moda KayıkhaneModa KayıkhaneEtkinlik Tarzı:World Music Sanatçı: Viktor Angelov

Daha Fazla

Etkinlik Detayı

%100 Music sunar: Ünlü şarkılara kemanı ile yaptığı yorumlarla ünlü olan Makedon kemancı VIKTOR ANGELOV 6 Aralık’ta Moda Kayıkhane’de!

Birbirinden önemli müzisyen ve grupları Türk izleyicilerle buluşturan 100% Music serisi son dönemde sosyal medyada büyük ilgi çeken kemancı Viktor Angelo ile devam ediyor.

Özellikle Despacito (Luis Fonsi) ve Shape Of You (Ed Sheeran) şarkıları için yaptığı keman yorumları ile ilgili çeken Viktor Angelov ilginç ve eğlenceli performanslarıyla da ilgi çekmekte.

Makedonya’nın Stip şehrinde doğan Viktor Angelov keman eğitimine 7 yaşındayken başladı.Daha sonra Sırbistan Yetenekli Genç Müzisyenler Okuluna giden Viktor Angelov, 2011 yılında Salzburg Konservatuarına kabul edildi ve aynı yıl Salzburg Filarmoni Orkestrası ile sahne aldı.

Avrupa Semfoni Orkestrası Berlin, Makedonya Müzik Orkestrası ve Viyana Filarmoni Orkestrası gibi orkestralarda çalmaya devam eden Angelov keman çalma enerjisini farklı boyutlara taşımaya karar verir ve bugün kendisini tanımamıza neden olan tarzını başlatır.

Hem konser salonlarında hem de sokaklarda ünlü şarkılara değişik yorumlar getiren Angelov özellikle Türkiye’de sosyal medyada ilgi çekmekte.

6 Aralık Perşempe gecesi %100 Music’in katkılarıyla İstanbul’un gözde mekanlarından Moda Kayıkhane’de sahne alacak olan Viktor Angelov’a sahnede İtalyan kemancı Andrea Casta ve Yunan DJ Dino MFU eşlik edecek.

2018 yılının en keyifli kapanış konserlerinden biri olarak gerçekleşecek olan VIKTOR ANGELOV’un Moda Kayıkhane konseri ünlü müzisyenleri Türkiye’ye getiren 100%MUSIC katkıları ile gerçekleşecek.

Sanatçı

Viktor Angelov

Etkinlik Tarihi

(Perşembe) 21:00 - 23:59

Etkinlik Mekanı

Moda Kayıkhane

Caferağa Mahallesi, Moda Cd. No:194, 34710 Kadıköy/İstanbul

No Comments

Post A Comment

#Follow us on Instagram
X